Звернення Краснопільської селищної ради

Перед нашою державою постали серйозні зовнішні та внутрішні виклики, на кордонах постійно спостерігається ускладнення військової обстановки, що вимагає від кожного з нас відповідальності, впевненості та згуртованості.

17:10 23.02.2022

ДО УВАГИ ПОТЕНЦІЙНИХ ОРЕНДАРІВ!

У комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради знаходяться вільні нежитлові приміщення, які можуть бути передані в оренду:

13:35 23.02.2022

Пам’ятка для мешканців громади:  де розташовані укриття, а також інформацію щодо дій населення у особливий період та у надзвичайних ситуаціях воєнного характеру

Пам’ятка для мешканців громади: де розташовані укриття, а також інформацію щодо дій населення у особливий період та у надзвичайних ситуаціях воєнного характеру

Дана інформація – привід не для паніки, а для ознайомлення. Ознайомлений – отже, озброєний та підготовлений.

13:12 23.02.2022

На який розмір допомоги з безробіття я можу розраховувати?

- Це питання хвилює багатьох. Погодьтеся, життя – річ інколи непередбачувана. З якихось причин ви раптом втратили роботу, - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - У цьому разі виникає, як каже буква закону, страховий випадок. Плюс на місцевому, локальному ринку відсутні прийнятні пропозиції вашого працевлаштування. Вас зареєструють у службі зайнятості як безробітного. Отоді відповідно до норм чинного законодавства ви маєте право на виплату допомоги з безробіття.

09:42 23.02.2022

У ЧОТИРЬОХ ПРИКОРДОННИХ РАЙОНАХ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАПРОВАДЖЕНІ ДОДАТКОВІ ТИМЧАСОВІ РЕЖИМНІ ОБМЕЖЕННЯ

Сумський прикордонний загін інформує про встановлення додаткових тимчасових режимних обмежень в межах Охтирського, Сумського, Конотопського та Шосткинського контрольованих прикордонних районів Сумської області

08:26 23.02.2022

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

АТ «Сумиобленерго» повідомляє про тимчасову перерву в електропостачанні на території Краснопільської   громади  23.02.2022  з 09-00 до  15-00 , а  саме  в  с.Михайлівка  (по всьому населеному пункту).

15:24 22.02.2022

Звіт старости Ряснянського старостинського округу Краснопільської селищної ради про роботу у 2021 році

Керуючись ст. 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності старости та взаємовідносини з Краснопільською селищною радою звітую про роботу старости Ряснянського старостинського округу у 2021 році.

16:09 21.02.2022

Потужні кібератаки, фейкові протести, агентурні мережі та дезінформація: які інструменти використовує РФ, щоб тримати Україну у постійній напрузі

Поки на окупованому Донбасі відбуваються, за останньою оцінкою Міноборони, аномальні події, – Росія штучно влаштувала найсильнішу ескалацію, – так само штучно вона розхитує  ситуацію і всередині України. У хід йдуть усі доступні їй інструменти: від масових кібератак до фейкових акцій протесту та диверсій.

10:33 21.02.2022