Дата: від до Скинути

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ЖИТЛОВІ БУДИНКИ ЯКИХ ЗАЗНАЛИ РУЙНУВАНЬ ВНАСЛІДОК ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ РФ!

Для забезпечення ефективної організації процесу відновлення пошкоджених об’єктів, Краснопільсьска селищна рада доводить до відома громадян:

14:42 26.05.2022

Служба зайнятості Сумщини  з початку року знайшла роботу для 4058 чоловік

Служба зайнятості Сумщини з початку року знайшла роботу для 4058 чоловік

- Служба зайнятості Сумщини пропонує широкий спектр послуг роботодавцям. Серед них – дієвий спосіб підбору персоналу. Загалом з початку року за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано понад 4 тисячі вакансій для 1200 роботодавців, - розповідає директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - Зокрема, за час війни фахівці служби зайнятості допомогли знайти роботу для 2574 мешканців Сумщини. На сьогодні в базі даних маємо майже тисячу вакансій.

14:41 26.05.2022

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області ні на день не припиняло надання державних соціальних гарантій з початку війни

Як зазначає його очільниця Віра Лаврик, починаючи з 24 лютого, управління профінансувало лікарняні і декретні допомоги майже 20 тисячам працівникам області. А це понад 70мільйонів гривень допомог. Наразі профінансовано всі заяви-розрахунки, прийняті від роботодавців для оплати листків непрацездатності по 24 березня включно.

15:31 24.05.2022

МЕХАНІЗМ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НЕРУХОМЕ МАЙНО, ПОШКОДЖЕНЕ АБО ЗНИЩЕНЕ ВНАСЛІДОК БОЙОВИХ ДІЙ, ТЕРОРИСТИЧНИХ АКТІВ, ДИВЕРСІЙ, СПРИЧИНЕНИХ ВІЙСЬКОВОЮ АГРЕСІЄЮ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

Урядом України запроваджено спеціальний механізм подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією РФ.

15:25 24.05.2022

ПРИЙНЯТО ЗАЯВУ ДЕПУТАТІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЩОДО ЗАСУДЖЕННЯ АКТУ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ ТА ПІДТРИМКУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ЦІЛІСНОСТІ І НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

На сесії Краснопільської селищної ради депутати громади одностайно проголосували за заяву Краснопільської селищної ради щодо засудження акту російської агресії та підтримку територіальної цілісності і незалежності України.

17:43 17.05.2022

Війна загострила проблеми зайнятості жителів Сумщини

Війна в Україні, спричинена агресією рф, посилила вразливість і підвищила економічні, соціальні ризики та загрози для жителів нашої області. Про це свідчить опитування «Оцінка потреб жителів Сумської області», яке провели у квітні цього року Центр соціальних досліджень Сумського держуніверситету спільно з обласною службою зайнятості.

10:41 16.05.2022

Роботодавці Сумщини працюють пліч-о-пліч зі службою зайнятості

Чергову селекторну нараду Сумського обласного центру зайнятості присвятили обговоренню змін до Закону «Про зайнятість населення», які внесені 21.04.2022 № 2220, а саме щодо викладення у новій редакції статті «Допомога по частковому безробіттю».

08:06 12.05.2022