З 25 СІЧНЯ 2022 РОКУ УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ ПЕРЕВЕДЕНО НА ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

24 січня 2022 року  під головування заступника селищного голови Віталія Савоненка, відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Заслухавши інформацію представників Держпродспоживслужби, медичних працівників, представників освіти, за результатами обговорення прийнято рішення перевести учнів 1–11 закладів загальної середньої освіти  на дистанційну форму з 25 січня по 04 лютого 2022 року включно.

14:58 24.01.2022

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Краснопільська дільниця філії “Сумський РЕМ” повідомляє, що 25.01.2022 з 09:00 до 15:00 буде відсутня електроенергія в смт. Краснопілля по вул. Ломоносова, пров. Ломоносова, пров. Будівельний в зв’язку з плановими ремонтними роботами.

09:52 24.01.2022

Персональні дані 2 млн українців виставили на продаж? У Мінцифри заявили про провокацію

Російський фейк чи «дірки» у системі національної інформаційної безпеки? У Мінцифри прокоментували оприлюднене на одному з хакерських форумів оголошення про продаж бази даних 2 млн українців, «злитої» внаслідок масштабної кібератаки на урядові сайти в ніч з 13 на 14 січня. У відомстві цей інцидент назвали «продовженням гібридної війни». Натомість низка експертів стверджує: дані з «витоку» виявились справжніми.

09:57 23.01.2022

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

АТ «Сумиобленерго» повідомляє про тимчасову перерву в електропостачанні на території Краснопільської   громади  24.01.2022  з 09-00 до  15-00, а  саме: в c.Хмелівка по  вулицям Гагаріна та Фестивальна.

15:29 21.01.2022

Відбулось чергове засідання місцевої  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

20 січня 2022 року відбулося чергове засідання місцевої  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника селищного голови Віталія Савоненка.

13:19 21.01.2022

Розташування захисних споруд цивільного захисту на території Краснопільської громади

Для укриття населення від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру на території Краснопільської селищної ради зареєстровано 24 протирадіаційних укриттів.

12:00 21.01.2022

В оголошенні про вакансію вказуєш стать, расу чи вік –  отримай штраф

В оголошенні про вакансію вказуєш стать, расу чи вік – отримай штраф

З 8 січня цього року, як повідомив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, роботодавці отримають штраф за вимоги в описі вакансії щодо бажаної статі, віку, релігії, раси, кольору шкіри тощо. Ці зміни внесені до Закону «Про рекламу», аби протидіяти дискримінації.

15:19 20.01.2022