Дата: від до Скинути

КРАСНОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА У 2021 РОЦІ ПРОДОВЖУЄ ВПРОВАДЖУВАТИ ПРОГРАМУ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ

Програма надає шанс кожному мешканцю громади брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через написання проектів для створення комфортних умов проживання в селі чи селищі.

21:49 03.06.2021

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ СЕЛИЩНОЇ КОМІСІЇ З ВІДБОРУ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАБУДОВНИКІВ, ЯКИМ НАДАЄТЬСЯ ПРАВО НА ОДЕРЖАННЯ КРЕДИТУ ЗА СЕЛИЩНОЮ ЦІЛЬОВОЮ ПРОГРАМОЮ ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА «ВЛАСНИЙ ДІМ»

02 червня під головуванням заступника селищного голови з питань виконавчих органів ради Василя Лавріненка проведено засідання селищної комісії з відбору індивідуальних забудовників, яким надається право на одержання кредиту за селищною цільовою програмою підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім».

16:11 03.06.2021

РОЗПОЧАТО ПРОЦЕС ПРОВЕДЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ЗАХИСНИХ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Про стан справ та організацію заходів щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, що розміщені на території Краснопільської громади, говорили сьогодні, 2 червня, на засіданні селищної комісії з проведення інвентаризації захисних споруд під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталія Савоненка.

16:13 02.06.2021

ЗРОБЛЕНО ПЕРШИЙ КРОК НА ШЛЯХУ ВІДНОВЛЕННЯ ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТІВ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

З метою створення конкурентного середовища та покращення якості пасажирських перевезень в межах Краснопільської громади на засіданні виконавчого комітету селищної ради прийнято рішення «Про затвердження складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі  Краснопільської селищної ради».

15:49 02.06.2021

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

03.06.2021 року з 08:00 до 16:00 у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на лініях електромереж АТ "Сумиобленерго" буде відсутнє електропостачання в смт Краснопілля по вулицях: Горіхова, Берегова та по вулиці Мезенівська в будинках за номерами від №81 до №97.

14:30 02.06.2021

Інтерв'ю начальника Головного управління  ДПС у Сумській області Наталії КІЯШКО на тему: «Тонкощі адміністрування податкового боргу»

Інтерв'ю начальника Головного управління ДПС у Сумській області Наталії КІЯШКО на тему: «Тонкощі адміністрування податкового боргу»

Здавалося б, про податковий борг сказано вже багато. Але, тема дуже глибока й постійно викликає безліч запитань: від виникнення до погашення боргових зобов’язань. Загалом, є ще про що поговорити.

08:48 02.06.2021

СБУ викрила на хабарництві керівника податкової інспекції на Сумщині: посадовець обіцяв не перешкоджати роботі приватного лікаря

Служба безпеки України задокументувала начальника однієї з податкових інспекцій Державної податкової служби Сумщини на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди від приватного лікаря.

08:45 02.06.2021

«ФУТБОЛ НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»

В рамках святкування Дня захисту на стадіоні «Колос» в смт Краснопілля було проведено дитячий фестиваль футболу «Футбол на Краснопільщині починається з тебе» між учнями 1-4 класів навчальних закладів громади. Цього року участь взяли команди Самотоївської, Краснопільської, Славгородської, Угроїдської ЗОШ, Краснопільської гімназії, Мезенівського НВК, Краснопільської ДЮСШ та Миропільського НВК.

08:33 02.06.2021

НА ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ СЕЛИЩНА РАДА ВИРІШУВАЛА ПИТАННЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПОТОЧНОГО РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПО ВУЛ. О. ШКУРКА В СМТ. КРАСНОПІЛЛЯ

1 червня,  керівник громади Юрій Яремчук провів позачергову дев’яту сесію Краснопільської селищної ради восьмого скликання, на якій депутати розглянули та ухвалили 2 питання порядку денного.

08:32 02.06.2021