Дата: від до Скинути

КРАСНОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПРОШУЄ ВСІХ РАЗОМ ВІДСВЯТКУВАТИ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ!

Всеукраїнський Олімпійський день – це щорічний спортивний захід, який проводиться за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету Національним олімпійським комітетом України.

16:53 10.06.2021

ПРОВОДИТЬСЯ ВПОРЯДКУВАННЯ АДРЕСНОГО ГОСПОДАРСТВА НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

В рамках підготовки до проведення Всеукраїнського перепису населення, відповідно до методичних вимог, всі домогосподарства та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички. Про це повідомляється у вимогах і рекомендаціях для статистичного та офіційного обліку чисельності населення, яке проживає на території країни в цілому і на всіх рівнях її адміністративно-територіального устрою.

16:50 10.06.2021

До відома депутатів. Відбудеться засідання десятої сесії селищної ради восьмого скликання

22 червня  2021 року  о 13 годині  в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться  засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики;

15:16 10.06.2021

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ!

У зв’язку з проведенням ремонтних  робіт водомережі по вулиці О.Шкурка (ділянка дороги, що з’єднується з  вул.Вокзальна - Сумська) - 11 червня 2021 року в період часу з 07.00 год. до 17.00 год. в смт Краснопілля буде відключено централізоване  водопостачання.

15:03 10.06.2021

ПРО ЗАБОРОНУ ВІДВІДУВАННЯ НАСЕЛЕННЯМ ЛІСІВ ТА В’ЇЗДУ ДО НИХ АВТОТРАНСПОРТУ ПРОТЯГОМ 2021 РОКУ

Краснопільська селищна рада повідомляє, що відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 23.04.2021 № 269-ОД «Про заборону відвідування населенням лісів, в’їзду до них транспортних засобів та полювання у період високої пожежної небезпеки протягом 2021 року» діє заборона на відвідування лісів населенням і в’їзд до них транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки.

11:13 10.06.2021

ОБГОВОРЕНО ПЛАН ЗАХОДІВ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО ДНЯ

9 червня, під головуванням секретаря Краснопільської селищної ради Ірини Юхти відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в громаді Всеукраїнського Олімпійського дня.

17:23 09.06.2021

ПЕРШИЙ КРОК НА ШЛЯХУ ВТІЛЕННЯ ПРОЕКТУ БУДІВНИЦТВА СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ НА БАЗІ СТАДІОНУ «КОЛОС» В СМТ КРАСНОПІЛЛЯ

На черговому засіданні виконавчого комітету селищної ради, з метою створення сучасного спортивного комплексу відповідно до санітарних вимог, створення належних умов для організації дозвілля дітей та молоді, занять фізичною культурою та спортом, для впровадження здорового способу життя, прийнято рішення «Про надання дозволу відділу освіти Краснопільської селищної ради на розробку «Ескізного Проєкту Спортивного комплексу на базі стадіону «Колос» за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, вулиця Бєлгородська, 2а».

16:06 09.06.2021

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

09.06.2021  з 08:00 до 12:00 у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на лініях електромереж АТ "Сумиобленерго" буде відсутнє електропостачання в смт Краснопілля по вулицях Чкалова, Калинова, Польова, Матросова, Коломиївка, Перемоги та по провулках Чкалова, Шкільний, Лікарняний, О. Шкурка.

11:36 08.06.2021