ЦНАП Краснопільської селищної ради інформує. Електронне звернення.

Шановні мешканці Краснопільської громади!  Центр надання адміністративних послуг Краснопільської селищної ради вкотре нагадує, що надіслати звернення до керівництва Краснопільської селищної ради із використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення) можна за електронною адресою: cnap.krsnp@ukr.net.

09:05 30.06.2021

НА ЕТАПІ ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЦЕС РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

25 червня під головуванням керівника громади Юрія Яремчука відбулося п’яте засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Краснопільської селищної ради на період до 2027 року.

10:01 29.06.2021

ПЕРЕХІД НА ЕЛЕКТРОННІ ЛИСТКИ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ: ЯКІ ЗМІНИ ОЧІКУЮТЬСЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ТА РОБОТОДАВЦІВ

В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності. Для застрахованих осіб, тобто працюючих, програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний. Такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.

17:08 26.06.2021

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 25-Ї РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Напередодні свята, 25 червня 2021 року у Великому залі Краснопільського Палацу Культури відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці Конституції України. Ухвалення Основного Закону стало важливим етапом розвитку українського суспільства, утвердження суверенної, незалежної, демократичної та правової держави.

14:08 25.06.2021

Навчання підтвердило ефективність співпраці служби зайнятості Сумщини з органами влади та місцевого самоврядування

Відбулося чергове дистанційне заняття спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Нормативно-правова база трудових відносин та соціального захисту громадян України» для керівників та спеціалістів структурних підрозділів соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

11:20 25.06.2021

А ВИ ЗНАЄТЕ, ЩО…? ВАЖЛИВІ ФАКТИ ПРО КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ

Наближається 25-та річниця з Дня ухвалення Конституції України. Міністерство культури та інформаційної політики України розробило інфографіку, завдяки якій жителі Сумщини зможуть відновити у пам’яті важливі факти про цю знакову для кожного громадянина подію

22:37 24.06.2021