УВАГА!!! МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ФОП!

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області повідомляє, що з 01.01.2021 набули чинності зміни, внесені Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» від 13.05.2020 № 592 до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464 (далі – Закон № 2464).

09:32 15.07.2021

РОЗГЛЯНУТО ТА УХВАЛЕНО ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА ВИКОНАННЯ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2021 РОКУ

14 липня відбулося засідання виконавчого комітету Краснопільської селищної ради, яке провів керівник громади Юрій Яремчук. Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

16:36 14.07.2021

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ДІТЕЙ-СИРІТ, ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ ТА ОСІБ З ЇХ ЧИСЛА

У Державному бюджеті України на 2021 рік передбачено субвенцію місцевим бюджетам на придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа.

16:28 14.07.2021

Служба зайнятості Сумщини: якість надання соціальних послуг – понад усе

Кілька років поспіль Сумська обласна служба зайнятості практикує, крім традиційних нарад, співбесіди з керівниками Сумського міського, Конотопського міськрайнного центрів зайнятості та філій. Як правило, згідно затвердженого графіка вони тривають 2-3 тижні.

14:59 13.07.2021

ПИТАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ МІСЦЕВИХ ПОЖЕЖНИХ КОМАНД ОБГОВОРИЛИ НА НАРАДІ В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

Вчора, 12 липня, відбулась робоча нарада під головуванням заступника Краснопільського селищного голови Віталія Савоненка щодо діяльності місцевих пожежних команд Краснопільської громади.

08:50 13.07.2021

АВТОМАТИЧНЕ СПИСАННЯ КОШТІВ З БАНКІВСЬКИХ РАХУНКІВ БОРЖНИКА – ОДРАЗУ ЗВЕРНИСЬ ДО ДВС

Громадяни, які мають борги по житлово-комунальних послугах чи не сплатили штраф, наприклад, за перевищення швидкості – кошти на банківських рахунках таких осіб можуть бути арештовані в автоматизованому режимі.

08:16 09.07.2021

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ «ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ПРОДАЖУ ПАЮ»

Від початку липня українці отримали законну можливість розпоряджатися власними земельними ділянками сільськогосподарського призначення. Скасування мораторію на обіг земель означає, що землевласники, які роками бідували, попри те, що мали гектари плідної української землі, нарешті можуть розпоряджатися власним майном з вигодою для себе та своєї родини.

09:37 08.07.2021