Повідомлення про затвердження містобудівної документації с. Порозок

Рішеннями десятої сесії восьмого скликання Краснопільської селищної ради від 24.06.2021 № 515 «Про затвердження містобудівної документації «Проект змін до генерального плану з розробленням плану зонування території с. Порозок Краснопільського району Сумської області» затверджено документ державного планування «Проект змін до генерального плану з розробленням плану зонування території с. Порозок Краснопільського району Сумської області».

08:22 06.07.2021

Повідомлення про затвердження містобудівної документації с. Славгород

Рішеннями десятої сесії восьмого скликання Краснопільської селищної ради від 24.06.2021 № 514 «Про затвердження містобудівної документації «Проект змін до генерального плану з розробленням плану зонування території с. Славгород Краснопільського району Сумської області» затверджено документ державного планування «Проект змін до генерального плану з розробленням плану зонування території с. Славгород Краснопільського району Сумської області».

07:53 06.07.2021

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

06.07.2021  з 09:00 до 16:30 у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на лініях електромереж АТ "Сумиобленерго" буде відсутнє електропостачання в смт Краснопілля по вулицях Калинова, Польова, Матросова, Коломиївка, Олександра Шкурка, Чкалова, Лермонтова  та по провулках Чкалова, Шкільний, Лікарняний.

11:55 05.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс міні-грантів в рамках проекту «Підвищення позицій ОГС Сумщини через адвокатування програм участі молоді у формуванні політики громад»

Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про конкурс міні-грантів в рамках проекту «Підвищення позицій ОГС Сумщини через адвокатування програм участі молоді у формуванні політики громад»  (далі – Положення) ГО «Бюро налізу політики» організовує та проводить конкурси міні-грантів розроблених інститутами громадянського суспільства, ініціативним групам громадян, фізичним особам, що мають активну громадську позицію в Миколаївській, Краснопільській територіальних громадах та в Сумській області в цілому (далі – Конкурс).

18:33 02.07.2021

ПРИЙНЯТО РЯД РІШЕНЬ ЩОДО ПОКРАЩЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Під час чергового засідання виконавчого комітету Краснопільської селищної ради, яке провів сьогодні заступник селищного голови Василь Лавріненко, було розглянуто низку питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади.

11:50 02.07.2021

СКІЛЬКИ КОШТІВ СПЛАТИЛИ ДІТЯМ КРАСНОПІЛЬЩИНИ?

У боротьбі за дитячі кошти державні виконавці змушені стикатися з батьківською принциповістю, байдужістю або навіть зухвалістю. Так, виплата аліментів здатна пробудити у дорослих ненайкращі риси характеру, котрі лише ускладнюють процедуру ліквідації заборгованості.

15:15 01.07.2021

ЗАСІДАННЯ ФОКУС ГРУП

З метою з’ясування думок та різних точок зору мешканців громади щодо наявності, якості та доступності соціальних послуг в громаді проведено три міні фокус групових досліджень за участі пільгових категорій громадян, а саме:  осіб з інвалідністю, пенсіонерів, жінок та чоловіків з багатодітних сімей.

22:18 30.06.2021