Дата: від до Скинути

МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЗАПУСТИЛО НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ З ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ ДІЯ.ЦИФРОВА ОСВІТА

3 березня 2021 року була прийнята Національна концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року. Концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року окреслює виклики стосовно розвитку цифрових компетентностей в українськомусуспільстві, визначає шляхи їх подолання та очікувані результати від її впровадження, закладає підґрунтя для створення національної стратегії та стратегічного плану дій щодо розвитку цифрових компетентностей у суспільстві.

15:16 19.07.2021

СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ

16 липня 2021 року відбулася чергова робоча зустріч начальника Краснопільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Сумській області, Людмили Подоляки, керівника відділу «Служба у справах дітей» Краснопільської селищної ради, Тараса Шевченка, керівника Краснопільського бюро правової допомоги, Сергія Куцеренка та начальника відділу соціального захисту населення Краснопільської селищної ради, Олени Куцеренко.

14:41 19.07.2021

ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ТРЕНЕРА УКРАЇНИ

Шановні тренери та ветерани спорту Краснопільщини! Вітаю вас з професійним святом - Днем тренера!  Ми пишаємося професійними перемогами земляків, які прославляють Краснопільщину на всіх рівнях спортивних змагань. І розуміємо, що за кожним новим досягненням, за кожним рекордом - маленькі щоденні перемоги. Але і їх не було б, якби не ваш професіоналізм, любов до обраної справи, людська, а часом батьківська участь у долі ваших вихованців.

09:47 19.07.2021

Проблеми з водою в Криму тривають.

Сьогодні через аномальні опади затопило місто Керч в Криму. Відомий експерт-кліматолог вважає, що це може бути пов'язано з минулорічними спробами російської влади маніпулювати погодою і викликати штучні дощі.

14:12 16.07.2021

Як Крим перетворився на глибинку Росії

Окупаційний режим в Криму показав, як за сім років перетворити розвинений півострів на провінційну глибинку Росії. Крім того, що Кремль зупинив поступове вдосконалення Криму, він почав руйнувати і погіршувати вже створене в ньому.

14:04 16.07.2021

ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ІНФРАСТРУКТУРИ ГРОМАДИ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Під головуванням керівника громади Юрія Яремчука, за участі керівників закладів соціальної сфери, комунальних підприємств та старост старостинських округів громади відбулося засідання штабу щодо стану підготовки до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2021/2022 років господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери громади.

21:52 15.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ до Стратегічного плану розвитку Краснопільської селищної ради на період 2021 – 2030 рр.

Краснопільська селищна рада розробляє Стратегічний план розвитку громади на період до 2030 року. Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії та план її реалізації.

16:53 15.07.2021