ВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ВИШИВАНКИ

Шановні Краснопільчани. Щиро вітаю вас з Днем вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України! Символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

08:31 20.05.2021

Суспільно корисні роботи – один із видів відповідальності за несплату аліментів

6 лютого 2018 року набрав чинності  Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості  зі сплати аліментів». Закон передбачає нові засоби примусового виконання  рішення  до боржника, який   не  сплачує аліменти більше  ніж шість місяців.

17:09 19.05.2021

Права та обов’язки трудових мігрантів

На теренах інтернету повідомляється, що трудова міграція серед громадян України на сьогоднішній день є дуже поширена. Позитивним є інвестування в економіку та набуття нового досвіду та позитивного розвитку для держави як в плані економіки так і в плані розширення кругозору для працівників у різних сферах діяльності та забезпечення працівника практикою.

16:52 19.05.2021

ТРИВАЄ РОБОТА НАД РОЗРОБКОЮ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

18 травня 2021 року відбулося третє засідання Робочої групи по розробці стратегії розвитку Краснопільської селищної ради, за участю експерта з реформи децентралізації та місцевого самоврядування в Україні Олександра Хоруженка.

20:48 18.05.2021

До відома депутатів. Відбудеться засідання восьмої сесії селищної ради восьмого скликання

26 травня 2021 року о 13 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики;

16:57 18.05.2021