Сумська область, Сумський район

ПОВНОВАЖЕННЯ ЮСТИЦІЇ РОЗШИРЕНО

Черговим у кроком на шляху до європейських стандартів у забезпеченні прав людини стало наділення органів юстиції функціями досудового розслідування злочинів.

08:17 01.03.2018

Щодо вибору і замовлення підручників для учнів 5 класу закладів загальної освітньої освіти на 2018/2019 н.р.

Згідно листа Міністерства освіти і науки України від 06.02.2018 № 1/9-79 «Про вибір і замовлення підручників для 5 класу» відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій із 8 по 14 лютого цього року заклади загальної середньої освіти робили вибір і замовлення оригінал-макетів підручників для учнів 5 класу. Вчителі мали можливість переглядати електронні версії підручників на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти.

08:34 21.02.2018

ПРО КОНКУРС ПЕРЕДАЧІ В ОРЕНДУ ВОДОГІН

Краснопільська селищна рада передає на конкурсній основі в оренду водогін с.Хмелівка Краснопільського району Сумської області, що складається з двох артезіанських свердловин, башти Рожновського та водопровідної мережі.

10:15 19.02.2018

Загальнодержавна акція «Чужих дітей не буває!»

Спеціалісти юстиції Сумщини вийшли на вулиці міста аби кожен знав - «Чужих дітей не буває!». Оригінальні флешмоби по всій області під таким гаслом провели в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!».

08:30 14.12.2017

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

20 грудня 2017 року о 14 годині в Малому залі районного Палацу культури (смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 14, 2-й поверх) відбудуться громадські слухання щодо прийняття Статуту Краснопільської селищної територіальної громади.

14:27 13.12.2017

КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ФОП?

Пане Міністре, ми з дружиною маємо трохи заощаджень і одну ідею для бізнесу. Однак, щоб почати бізнес треба зареєструвати фізичну особу-підприємця. Підкажіть, як і що нам треба робити?

14:14 11.12.2017