Оголошення

Краснопільська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності

Краснопільська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки майна комунальної власності:

14:53 07.03.2019

Краснопільська селищна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно, що належить територіальній громаді Краснопільської селищної ради.

.  Частина нежитлового приміщення, площею 11,1 кв. м., що знаходиться за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Сумська, 19. Розрахунковий розмір орендної плати на місяць 344,58 грн. з щомісячною індексацією. Мета використання – розміщення офісу.

10:56 01.02.2019

ПРОВЕДЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА З МЕТОЮ ВИЗНАЧЕННЯ ЙОГО ВАРТОСТІСТІ ТА РОЗРАХУНКУ РОЗМІРУ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ

Краснопільська селищна рада повідомляє, що згідно Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади Краснопільської селищної ради затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання від 28.02.2018року №73 та керуючись Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна з метою визначення його вартості та розрахунку розміру орендної плати.

11:40 22.12.2018

09:33 19.12.2018