Оголошення

Щодо вибору і замовлення підручників для учнів 5 класу закладів загальної освітньої освіти на 2018/2019 н.р.

Згідно листа Міністерства освіти і науки України від 06.02.2018 № 1/9-79 «Про вибір і замовлення підручників для 5 класу» відповідно до інструктивно-методичних рекомендацій із 8 по 14 лютого цього року заклади загальної середньої освіти робили вибір і замовлення оригінал-макетів підручників для учнів 5 класу. Вчителі мали можливість переглядати електронні версії підручників на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти.

08:34 21.02.2018

ПРО КОНКУРС ПЕРЕДАЧІ В ОРЕНДУ ВОДОГІН

Краснопільська селищна рада передає на конкурсній основі в оренду водогін с.Хмелівка Краснопільського району Сумської області, що складається з двох артезіанських свердловин, башти Рожновського та водопровідної мережі.

10:15 19.02.2018

Загальнодержавна акція «Чужих дітей не буває!»

Спеціалісти юстиції Сумщини вийшли на вулиці міста аби кожен знав - «Чужих дітей не буває!». Оригінальні флешмоби по всій області під таким гаслом провели в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!».

08:30 14.12.2017

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

20 грудня 2017 року о 14 годині в Малому залі районного Палацу культури (смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 14, 2-й поверх) відбудуться громадські слухання щодо прийняття Статуту Краснопільської селищної територіальної громади.

14:27 13.12.2017

КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ФОП?

Пане Міністре, ми з дружиною маємо трохи заощаджень і одну ідею для бізнесу. Однак, щоб почати бізнес треба зареєструвати фізичну особу-підприємця. Підкажіть, як і що нам треба робити?

14:14 11.12.2017

ПРО ПЕРЕДАЧУ В ОРЕНДУ ПРИМІЩЕННЯ

Краснопільська селищна рада має намір передати в оренду приміщення площею 31,0 м2, яке розташоване за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 6 під провадження підприємницької діяльності. Конкурс буде проводитись 25.12.2017 року 0 9:00 год. в приміщенні за адресою: смт Краснопілля вул. Мезенівська № 2. Для участі у конкурсі необхідно подати : заяву про оренду, копію документа, що посвідчує особу; завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва ФО – платника єдиного податку.

17:16 29.11.2017

КОНКУРСИ ПО ВІДБОРУ ВИКОНАВЦІВ РОБІТ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

В приміщенні Краснопільської селищної ради за адресою: 42400,Сумська область, Краснопільський район, смт Краснопілля, вул. Мезенівська,2  відбудуться конкурси по відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель  та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах на земельні ділянки Краснопільської селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу.

13:49 29.11.2017