новини

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗВІТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЯРЕМЧУКА ЮРІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА

На виконання ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 27 червня 2018 року о 11 год. 00 хв. за адресою: Сумська область, смт. Краснопілля, вул. Вокзальна, 14 у великому залі  Краснопільського районного Палацу культури відбудеться представлення звіту Краснопільського селищного голови ЯРЕМЧУКА Юрія Анатолійовича про результати роботи виконавчих органів ради за рік діяльності.

09:50 25.06.2018

В СМТ КРАСНОПІЛЛЯ З 01 ПО 15 ЛИПНЯ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ КОНКУРС «КРАЩИЙ БАГАТОКВАРТИРНИЙ БУДИНОК» ТА «КРАЩИЙ БУДИНОК ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ»

Всі, хто бажає прийняти участь у конкурсі повинні до 15 липня подати до селищної ради заяву, довідку довільної форми про виконання робіт з благоустрою приватного домоволодіння чи багатоквартирного будинку разом з фотографічним підтвердженням.

09:47 25.06.2018

КРАСНОПІЛЬСЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ АКТИВНО ВЕДУТЬСЯ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ СЕЛИЩА ТА СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

За минулий тиждень проведено покіс трави на центральних вулицях селища: Мезенівська, Перемоги, Слави, Сумська, Вокзальна. Філією «Краснопільський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» тривають роботи з грейдерування доріг комунальної власності. Останнього тижня автогрейдер працював на території Хмелівського, Самотоївського старостинських округів, приведено до належного стану ґрунтову дорогу по вул. Вишнева, вул. Виноградна, вул. Горіхова, вул. Набережна, територію в районі урочища «Бабачина» в смт Краснопілля, куди також було завезено пісок.

08:19 25.06.2018

В КРАСНОПІЛЛІ ЗАПОЧАТКОВАНО КОНКУРС «КРАЩИЙ БАГАТОКВАРТИРНИЙ БУДИНОК» ТА «КРАЩИЙ БУДИНОК ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ»

20 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Краснопільської селищної ради, яке провів керівник об'єднаної громади Юрій Яремчук. Згідно порядку денного на розгляд було винесено 12 питань, з яких прийнято відповідні рішення.

17:15 22.06.2018

ОЗДОРОВЛЕННЯ У ТАБОРІ ЦДЮТ «СУЗІР’Я»

Літо – пора канікул та літнього відпочинку. Організація   профільних   таборів  відпочинку – одна з найцікавіших форм роботи з учнями у літній період. На базі Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради для 20 вихованців  щорічно організовується  робота  табору відпочинку  з денним перебуванням. За короткий проміжок часу вихователі табору створюють  реальні умови для збереження і зміцнення здоров’я дітей. Здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, але і фізична, соціальна та психологічна гармонія людини, а також доброзичливі стосунки з людьми, природою та із самим собою.

10:43 20.06.2018

ТРИВАЄ РЕКОНСТРУКЦІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ШКОЛИ

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук разом з представниками підрядної організації, начальником управління капітального будівництва Сумської облдержадміністрації Анатолієм Ворожко відвідали Краснопільську загальноосвітню школу I-III ступенів.

19:35 19.06.2018

«ЗАПИТАЙ У МЕНЕ ОСОБИСТО»

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто». Суть проекту полягає в організації особистого прийому громадян з числа молоді головою Сумської ОДА Миколою Клочком під час якої будь хто з представників молодіжного середовища нашої області може особисто зустрітися з головою та поспілкувалися на тему, що хвилює молодь та яка є актуальною. Умови організації зустрічі наступні:

10:44 19.06.2018

В УГРОЇДАХ ПОБУДУЮТЬ СУЧАСНУ АМБУЛАТОРІЮ НОВОГО ТИПУ

Під головуванням секретаря селищної ради Ірини Юхти відбулася позачергова сесія Краснопільської ОТГ, яка була зумовлена невідкладним прийняттям рішень що стосуються будівництва двох об’єктів соціальної сфери, а саме: спорудження центру безпеки громади в селищі Краснопілля та амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги в смт Угроїди.

17:58 15.06.2018