Затверджено механізм швидкого надання житлових субсидій

13 червня Уряд ухвалив постанову, яка дає можливість в рамках експериментального проєкту максимально спростити процедуру звернення громадян за житловою  субсидією і забезпечити швидке прийняття рішення щодо її надання.

13:50 15.06.2023

Поліцейські звертаються до громадян з проханням не довіряти незнайомцям

Щодня на Сумщині фіксують десятки повідомлень про шахрайство. Правоохоронці невпинно розповідають про злочинні схеми і методи зловмисників.  Задля власної безпеки рекомендуємо дослухатися до порад та не ігнорувати їх.

13:40 15.06.2023

Правила поведінки на воді в літній період

Найпоширенішою  причиною  нещасних   випадків   на   воді   є недотримання громадянами правил безпечної поведінки. Зокрема, це купання в необладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані. Тому варто пам’ятати, що умовами безпеки є правильний вибір та обладнання місць купання, навчання дорослих і дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах,  постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

13:27 13.06.2023

Краснопільська громада отримала  матеріальну підтримку у вигляді трьох сучасних комп’ютерів для роботи ЦНАП

Краснопільська громада отримала матеріальну підтримку у вигляді трьох сучасних комп’ютерів для роботи ЦНАП

Завдяки співпраці зі шведсько-українським Проєктом PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» Краснопільська громада отримала  матеріальну підтримку у вигляді трьох сучасних комп’ютерів для роботи ЦНАП та надання якісних послуг мешканцям. Дякуємо команді Проєкту! Наближаємо Перемогу разом!!!

10:20 13.06.2023

Діти мають право на всі види правових послуг від системи БПД: як їх отримати — у новому лендингу

Як система безоплатної правової допомоги може допомогти дітям — дізнайтеся з посадкової сторінки (лендингу), створеної в межах кампанії про безбарʼєрний доступ до правових послуг.

09:48 05.06.2023

4 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВНАСЛІДОК ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РФ ПРОТИ УКРАЇНИ

4 червня кожного року у Міжнародний день безневинних дітей-жертв агресії світ вшановує пам’ять дітей, що загинули на території збройних конфліктів. День встановлено, аби громадськість не забувала про те, що під час війни гинуть не тільки солдати, але й невинні діти по всьому світу.

18:48 03.06.2023

Держава запустила програму єОздоровлення: гроші на відпочинок і оздоровлення дітей будуть надаватись батькам за принципом «гроші ходять за дитиною»

У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, запущено експериментальний проект для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, – «Монетизація дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною».

13:59 02.06.2023