Дата: від до Скинути

Міфи про експорт електрики в ЄС та інша брехня про роботу української енергосистеми

Чи справді Україна продає електроенергію в ЄС, поки населення сидить без світла? Росія поширює численні фейки про роботу енергосистеми. ЕП спростовує найбільш поширені тези ворожої пропаганди.

11:35 30.01.2023

Пробація в дії : маленька історія великого успіху

Руслан був людиною, у якої не було наступного дня без вживання алкогольних напоїв, чи отримання його злочинним шляхом. Він застряг та поступово потопав в  безкінечній безодні яскравості впливу шкідливих звичок.

11:26 30.01.2023

Роботодавцю –  компенсація ЄСВ, безробітному – гарантоване робоче місце

Роботодавцю – компенсація ЄСВ, безробітному – гарантоване робоче місце

Воєнний стан в нашій державі не скасовує соціального захисту своїх громадян. Зокрема, підтримуючи роботодавців, щоби вони максимально зберігали робочі місця та не скорочували виробництво, уряд надає можливість нашим співвітчизникам не втратити надій на завтрашній день та фінансово утримувати свої сім’ї.

15:36 27.01.2023

Як виглядав минулорічний ринок праці Сумщини

2022 рік ознаменований невимовно тяжкими випробуваннями для України. Військова агресія поділила наше життя на «до» і «після», де «після», здавалось, перекреслило всі плани на майбуття й ввело в суцільну темряву. Але ми – українці - горді й незламні. Служба зайнятості Сумщини у цей складний рік намагалася пом’якшити ситуацію на ринку праці, пропонуючи усталені послуги й впроваджуючи нові, викликані вимогами часу.

13:48 13.01.2023

Працює безкоштовна «гаряча лінія»

Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань

15:17 04.01.2023

Співпраця працівників Сумського РС №2 з поліцією, з метою контролю та виконанням судового рішення

Провідним інспектором Сумського районного сектору № 2 Іриною Левченко спільно з поліцейським офіцером громади Сумського РУП капітаном поліції Андрієм Тарасовим здійснено виїзд на територію обслуговування офіцера, а саме до с. Самотоївка.

15:09 04.01.2023

Про тимчасову заборону використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів під час проведення масових заходів

Наближаються новорічні свята, тому нагадуємо вам про заборону використання на території громади феєрверків, салютів та інших піротехнічних засобів та їх продажу.

14:34 30.12.2022