Дата: від до Скинути

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА ПЕРІОД ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ ЗАЛИШИТЬСЯ НЕЗМІННОЮ: З 23:00 ДО 4.00

Про це повідомив т.в.о. голови Сумської ОВА Тарас Савченко. За його словами, це питання узгоджене з військовими, поліцією, церковним керівництвом, представниками релігійних організацій.

15:06 11.04.2023

“Військові на Сумщині готові до будь-якого розвитку подій”: генерал-майор Нестеренко – про ОТУ “Суми”

Рівно рік тому було утворено тактичну групу «Суми», а потім переформатовано в оперативно-тактичне угруповання «Суми». Заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-майор Олександр Нестеренко привітав сумських військових із цією датою.

08:58 07.04.2023

Про Міжнародний благодійний фонд  «Допомога постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод»

Про Міжнародний благодійний фонд «Допомога постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод»

У період війни питання безпеки громадян, у тому числі на транспорті та дорогах, набуло вагомого змісту. Збільшення дорожнього трафіку, пошкодження доріг, встановлення блок-постів змусило переглянути підходи до організації дорожнього руху на місцях. За даними Нацполіції України, кількість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі резонансних, за період воєнного стану відносно зменшилася порівняно з аналогічним періодом минулого року, проте на фоні воєнних подій патрульними спостерігається часте ігнорування правил дорожнього руху як з боку водіїв, так і інших учасників дорожнього руху. Трагічним фактом залишається і той, шо в аваріях продовжують гинути діти.

14:19 31.03.2023

ПРО НЕДОПУЩЕННЯ СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ

Звертаємось до вас з проханням не спалювати суху траву та її залишки, стерню, листя та інші побутові відходи на своїх присадибних ділянках та на відкритих територіях. Адже неконтрольоване горіння може викликати перекидання вогню на житлові масиви, лісові насадження та чагарники.

13:09 28.03.2023

Єдиною гарантією стримування рф від агресії в майбутньому є вступ України до НАТО - Наєв

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв переконаний, що єдиною гарантією стримування росії від агресії в майбутньому є вступ України до НАТО та постійне зміцнення власних Збройних сил.

13:08 28.03.2023

На Сумщині поліцейські продовжують інформаційну кампанію щодо вступу до штурмової бригади «Лють»

Днями працівники поліції провели робочі зустрічі у містах Охтирка, Тростянець та Краснопілля. Під час яких розповіли місцевому населенню про новостворену штурмову бригаду Національної поліції України «Лють» та як до неї долучитися.

08:44 15.03.2023