новини

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: "КОЖЕН МАЄ ВІДЧУВАТИ СВОЮ ПРИЧЕТНІСТЬ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БЛАГОУСТРІЙ І ЧИСТОТУ У ВСІЙ ГРОМАДІ"

Чергове засідання виконавчого комітету Краснопільської селищної ради відбулося 21 березня 2018 року, яке провів керівник об'єднаної громади Юрій Яремчук. Згідно порядку денного на розгляд було винесено 10 питань, з яких прийнято відповідні рішення.

18:20 21.03.2018

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ ЦНАП!

Доводимо до вашого відома, що в приміщенні центру надання адміністративних послуг Краснопільської селищної ради щосереди з 9.00 до 12.00 здійснюватиметься консультування представником Краснопільського районного центру зайнятості.

14:06 21.03.2018

ПРО ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Перший робочий день представника Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради.

14:07 20.03.2018

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: "МАЄМО СПРИЯТИ ТВОРЧОМУ ТА ФІЗИЧНОМУ РОЗВИТКУ НАШОЇ МОЛОДІ"

Керівництво громади не стоїть осторонь і всіляко сприяє підтримці і розвитку позашкільних форм навчання в Краснопільській ОТГ, таких як фізична культура і спорт, гурткова робота, хореографія тощо. Тому важлива увага приділяється оновленню та поповненню матеріально-технічної бази позашкільних закладів об'єднаної громади – Центру дитячої та юнацької творчості та Краснопільської ДЮСШ.

08:09 20.03.2018

КОМУНАЛЬНИКИ КРАСНОПІЛЬЩИНИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

В районному Палаці культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування, який щорічно відзначається у третю неділю березня.

00:08 17.03.2018

Шановні відвідувачі ЦНАП!

Доводимо до вашого відома, що в приміщенні центру надання адміністративних послуг Краснопільської селищної ради щовівторка з 8.00 до 12.00 здійснюватиметься консультування та прийом документів з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування представником Сумського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області.

14:23 16.03.2018

МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК

13 березня 2018 року відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на базі Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів Краснопільської селищної ради методистом з іноземних мов Сумського ОІППО, Клюніною Н.В., було проведено методичний порадник «Імплементація модулів навчання англійської мови учнів початкових класів пілотних шкіл».

11:15 14.03.2018

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ

04 квітня 2018 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться тринадцята сесія селищної ради сьомого скликання.

14:57 12.03.2018