Дата: від до Скинути

Увага! На території Краснопільської громади буде реалізовуватись проект «Задоволення нагальних міжсекторальних гуманітарних потреб ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні»

У рамках Консорціуму Реагування (UKRAINE RESPONSE CONSORTIUM) під лідерством Бюро гуманітарної допомоги (ВНА) і міжнародної благодійної організації ACTED Фонд «Право на Захист» реалізовуватиме проект «Задоволення нагальних міжсекторальних гуманітарних потреб ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» на території Краснопільської громади.

15:04 03.11.2022

ЗАТРИМКУ У ФІНАНСУВАННІ ЛІКАРНЯНИХ БУДЕ СКОРОЧЕНО

Від початку війни, у березні-вересні, Фонд соціального страхування України недоотримав понад 5 мільярдів гривень частки ЄСВ відносно планових показників. Водночас, виплати лікарняних, декретних і страхових виплат не призупинялись Фондом ні на день та продовжують фінансуватись у повному обсязі. Однак перевищення потреби у видатках на страхові виплати і допомоги над фактичними доходами, на жаль, призвело до затримки фінансування матеріального забезпечення на майже 57 робочих днів.

13:32 24.10.2022

Газовики Сумщини нагадують про важливість перевірки димоходів та вентканалів

АТ «Сумигаз» закликає мешканців області дотримуватись правил газової безпеки. Щоби однією тривогою в домівках було менше, фахівці «Сумигаз» нагадують про необхідність перевірити димоходи та вентканали.

13:49 21.10.2022

ЯК ПІДГОТУВАТИ БУДИНОК ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ?

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян активно індивідуально готуватися до опалювального сезону

16:42 19.10.2022

КНП «КРАСНОПІЛЬСЬКА ЛІКАРНЯ» ОТРИМАЛО НОВУ СУЧАСНУ СОНЯЧНУ СТАНЦІЮ

У межах проєкту "Енергозабезпечення громад – SOS" Громадської організації "ДЕСПРО" у  жовтні   2022 року КНП «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради отримав/ла нову сучасну Сонячну станцію на базі сонячної панелі Axioma AX-170Р (170 Вт) з інвертором напруги 12/220 В потужністю 800VA/500W з чистою синусоїдою та  акумулятором GL12650M6  12V-65Ah з потужним контролером заряду до 30А.

12:25 17.10.2022

КНП «КРАСНОПІЛЬСЬКА ЛІКАРНЯ» ПЕРЕДАНО СОНЯЧНУ СТАНЦІЮ

Днями в Краснопільську ОТГ у межах проєкту "Енергозабезпечення громад – SOS" Громадської організації "Київський інститут стратегічного аналізу та реформ "КІСАР"  було передано Сонячну станцію на базі сонячної панелі Axioma AX-170Р (170 Вт) з інвертором напруги 12/220 В потужністю 1500/900Вт та  акумулятором AGM RITAR RA 12V-45Ah з потужним контролером заряду до 30А для резервного електропостачання.

12:21 15.10.2022