БЛАГОУСТРІЙ - ЦЕ ВІЗИТНА КАРТКА КОЖНОГО НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту, кожної громади. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села чи селища – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це показник рівня участі об’єднаної громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою, комунального господарства, закладів соціальної сфери тощо.

22:19 11.10.2017

РОЗВИТОК МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ ГРОМАДИ - В ПРІОРИТЕТІ

Одним із пріоритетних напрямків в роботі керівництва об’єднаної територіальної громади та депутатського корпусу є розвиток галузі охорони здоров’я і підвищення стандартів надання медичних послуг, покращення матеріально-технічної бази лікувальних установ, створення комфортних умов як для пацієнтів так і лікарів.

22:08 11.10.2017

УРЯД ВИЗНАВ СПРОМОЖНИМИ ОБ’ЄДНАНІ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ 19 ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ СЕРЕД ЯКИХ І КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ

Прийнятим на засідання Уряду 11 жовтня  2017 року розпорядженням "Про визнання спроможними об’єднаних територіальних громад» визнаються спроможними громади Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей".

16:42 11.10.2017

З 9 ЖОВТНЯ У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ РОЗПОЧАТО ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Враховуючи зниження температури зовнішнього повітря було прийнято рішення про початок в Краснопільській об’єднаній територіальній громаді опалювального сезону. Відповідне розпорядження «Про початок опалювального сезону 2017-2018 років» було підписане селищним головою Юрієм Яремчуком.

08:37 10.10.2017

ПРО ПРОЕКТ «ІНТЕГРАЦІЙНА ТА СТАБІЛІЗАЦІЙНА ПІДТРИМКА ШЛЯХОМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАСОБАМИ ІСНУВАННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА НАСЕЛЕННЯ, ЩО ПОСТРАЖДАЛО ВНАСЛІДОК КОНФЛІКТУ В УКРАЇНІ»

В рамках проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», який реалізується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової допомоги Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Громадська організація «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» запрошує внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Сумської області прийняти участь у додатковому тренінгу по самозайнятості з подальшим наданням гранту на максимальну суму 625 фунтів стерлінгів на розвиток власної самозайнятості Передбачається формування 1-ї групи по самозайнятості (25-30 осіб) для участі у дводенному навчальному тренінгу проведення якого заплановано на 12-13 жовтня 2017 року.

13:47 06.10.2017

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ

До відома депутатів 25 жовтня 2017 року відбудеться п'ята сесія селищної ради сьомого скликання.

10:13 06.10.2017

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ДОЛУЧИТЬСЯ ДО РОЗРОБКИ ОБЛАСНОЇ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ СПІВРОБІТНИЦТВА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД НА 2017-2019 РОКИ

Сьогодні територіальні громади не завжди можуть самостійно реалізовувати проекти соціально-економічного розвитку через обмеження фінансових та кадрових ресурсів. І хоча держава на законодавчому рівні, ще в 2014 році прийняла закон «Про співробітництво територіальних громад», в Сумській області громади не досить активно використовують ці механізми співпраці.

16:02 04.10.2017

ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ ТА ВИКЛИКИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЙНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ

Краснопільський селищний голова об’єднаної територіальної громади Юрій Яремчук взяв участь у засіданні регіональної платформи Асоціації міст України  «Місцеве самоврядування в Україні: виклики та перспективи-2017», організованої Сумським регіональним відділенням асоціації міст України.

15:58 04.10.2017

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ ВІД ГОЛОВИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви! Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти. Бути учителем – велике мистецтво й щоденна жертовна праця, професія, яку обирають серцем і залишаються вірними їй на все життя. Невтомною працею ви створюєте надійну основу для духовного, соціального та культурного розвитку особистості. Сумлінно виконуючи всій професійний обов’язок, вчите дітей пізнавати й опановувати нове, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, даєте мудрі поради.

16:45 29.09.2017

ВИВЧАЄМО ДОСВІД ЗАДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЖИТЕЛЯМ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Днями Краснопільську об’єднану територіальну громаду відвідали регіональні експерти Компоненту 2 Програми U-LEAD, які обговорили з головою громади Юрієм Яремчуком, депутатами, старостами та колективом ЦНАП найоптимальніші способи залучення громадськості до процесу покращення якості надання адмінпослуг та контролю якості роботи ЦНАП.

13:12 29.09.2017