Дата: від до Скинути

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

21 вересня 2017 року відбулася чергова четверта сесія Краснопільської селищної ради. Головував на засіданні селищний голова Юрій Яремчук. У ході засідання було розглянуто 32 питання порядку денного, які попередньо були детально опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

13:22 25.09.2017

УЧАСТЬ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА У НАРАДІ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОЇ МЕДИЦИНИ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

На початку вересня Президент Петро Порошенко провів нараду з питань розвитку сільської медицини та впровадження медичної реформи.

16:31 20.09.2017

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ КРАЩА СПОРТИВНА ГРОМАДА СУМЩИНИ 2017 РОКУ

У Сумах за сприянням СОО ФСТ «Колос» відбувся перший обласний культурно-спортивний захід «Краща спортивна громада Сумщини 2017 року» серед збірних команд об’єднаних  територіальних громад, участь в якому взяли представники дванадцяти громад області серед яких була і Краснопільська об’єднана територіальна громада на чолі із селищним головою Юрієм Яремчуком та головою районної ради Віталієм Савоненком.

16:21 20.09.2017

ГОЛОВА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ПІДПИСАВ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З ВСЕУКРАЇНСЬКОЮ АСОЦІАЦІЄЮ ЦЕНТРІВ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

У рамках співпраці Краснопільський центр надання адмінпослуг отримає низку переваг – інформаційну, навчання працівників, сприяння в розширенню надання послуг тощо.

12:02 20.09.2017

УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ В ДП «КРАСНОПІЛЬСЬКИЙ ЛІСГОСП»

В третю неділю вересня працівники лісового господарства святкують своє професійне свято. В ДП «Краснопільський лісгосп» відбулися урочистості. З привітальним словом до колективу звернулися Краснопільський селищний голова об’єднаної територіальної громади Юрій Яремчук та голова районної ради Віталій Савоненко. Вони відзначили своїми грамотами старшого механіка лісгоспу Анатолія Попова, тракториста на лісогосподарських роботах Краснопільського лісництва Василя Загорулько, головного бухгалтера підприємства Галину Попову, електромонтера Олександра Ваніна та електрогазозварника Віктора Красюка.

10:46 18.09.2017

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Під час засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови Юрія Яремчука, члени виконкому прийняли рішення з 13 питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності об’єднаної громади.

15:57 14.09.2017

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ: ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

При селищному голові об’єднаної громади Юрію Яремчуку розпочались співбесіди з в.о. старостами Угроїдського, Хмелівського, Осоївського, Самотоївського та Чернеччинського старостинських округів з питань життєдіяльності підвідомчих територій. Також участь в співбесідах брали депутати відповідних округів, керівники установ та закладів.

15:50 14.09.2017

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ПОВОДЖЕННЯ З ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ – ВАЖЛИВИЙ НАПРЯМОК РОБОТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

З метою вирішення проблеми поводження з твердими побутовими відходами, забезпечення утримання території в належному санітарному стані, зменшення негативного впливу відходів на довкілля та здоров’я населення свого часу Краснопільською районною державною адміністрацією розроблено інвестиційний проект «Створення комплексної системи поводження з твердими побутовими відходами у Краснопільському районі Сумської області».

10:16 11.09.2017

ВШАНУВАЛИ ТРЕНЕРІВ, СПОРТСМЕНІВ, ДІЯЧІВ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО РУХУ

8 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту в приміщенні будинку дитячої та юнацької творчості відбулось відзначення кращих тренерів, спортсменів, діячів фізкультурно-спортивного руху в районі та ветеранів спорту.

09:38 11.09.2017