ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З ПРАЦІВНИКАМИ КУЛЬТУРИ
Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук провів нараду з клубними та бібліотечними працівниками об'єднаної громади, на якій було обговорено діяльність закладів культури ОТГ та перспективи їх роботи у 2018 році.18:38 13.02.2018









