До відома жителів громади – споживачів природного газу!

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» надає інформацію про актуальні способи передачі показань газових лічильників. Це критично важливо, адже від цього залежить який саме обсяг спожитого газу  буде нараховано клієнтам та сума до сплати у їхніх платіжках.

14:43 04.10.2023

ГУ ДСНС України у Сумській області інформує про початок роботи Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки

Відповідно до статті 9 Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки» суб’єкт господарювання ідентифікує об’єкти підвищеної небезпеки відповідно до кількості порогових мас небезпечних речовин. Порядок ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку затверджуються постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 р. № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки».

14:01 03.10.2023

З нагоди Дня захисника та захисниць України відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку "Героям АТО/ООС" Краснопільщини

На Краснопільщині з нагоди Дня захисника та захисниць України відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку "Героям АТО/ООС" Краснопільщини.

12:48 01.10.2023

В Україні зранку 1 жовтня буде масштабна хвилина мовчання

У неділлю, 1 жовтня, Україна вперше відзначить у нову дату день своїх захисників і захисниць. Усіх, хто бʼється заради держави. Усіх, хто додає сили Україні. Усіх, хто віддав своє життя заради України. І цієї неділі вперше вся Україна на хвилину зупиниться, щоб мовчанням вшанувати подвиг наших людей, які загинули, захищаючи нашу державу та українців

23:42 30.09.2023

День захисників і захисниць – передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей.

В історії нашої держави є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. День захисників і захисниць - одна із таких дат.

15:20 29.09.2023

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ  ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ

29 вересня 1941 року нацисти почали масові розстріли євреїв у Бабиному Яру в Києві. Близько 34 тисяч людей були вбиті за кілька днів… Дорослі, діти… Цілі родини… Жінки, чоловіки… Зло не розбирало, кого знищувати.

14:48 29.09.2023

Щороку у жовтні українці вшановують захисників України, у 2023 році День захисника та захисниць  України перенесли на 1 жовтня

Щороку у жовтні українці вшановують захисників України, у 2023 році День захисника та захисниць України перенесли на 1 жовтня

Вітаємо всіх захисників та захисниць України, які щодня роблять неймовірне та борються за нашу з Вами Перемогу. Ви вкотре довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Сьогодні на Ваших плечах лежить доля країни, майбутнє її громадян.

14:23 29.09.2023

ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ З РОДИНАМИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ

Наперодні відзначення Дня Захисників і Захисниць України в читальному залі Краснопільського Палацу культури 29 вересня відбулась зустріч із членами сімей загиблих в російсько-українській війні за участю секретаря Краснопільської селищної ради Ірини Юхти та представників Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації, Управління соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації, Пенсійного фонду України, медицини, відділу соціального захисту населення та центру надання соціальних послуг Краснопільської селищної ради.

14:17 29.09.2023

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана України!

1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Турбота про людей старшого віку – справа кожної людини. Особливою турботою охоплені люди нашої громади , які обслуговуються Комунальної установою « Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради. З нагоди свята, за сприянням  Краснопільської селищної  ради, соціальні робітники доставили людям, які обслуговуються у відділенні «догляд вдома»  продуктові набори.

13:10 29.09.2023