Дата: від до Скинути

Серед загальної кількості зареєстрованих у службі зайнятості Сумщини безробітних лідерство утримують жінки

Станом на 1 травня 2023 року послуги Сумської обласної служби зайнятості отримували 7,9 тис. осіб що мали статус безробітного, майже 2 тисячі з  яких отримували допомогу по безробіттю.

13:36 04.05.2023

"Гірчить Чорнобиль, крізь роки"

26 квітня виповнюється 37 років з часу аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття. Тоді, у квітні 1986 року радіоактивним цезієм було забруднено 3/4 території Європи. До кінця літа 1986 року більше 90 тисяч осіб було евакуйовано із зони зараження, 81 населений пункт України став безлюдним.

15:15 26.04.2023

ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля  сповнює наші серця тривогою та неспокоєм. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про цих людей жила у наших серцях.

15:13 26.04.2023

Медіаграмотність як протидія інформаційній агресії

Складові інформаційної агресії, інструменти пропаганди в медіа, розпізнавання візуальних маніпуляцій. Інформаційна війна є складовою великої війни. Тому нікого вже не потрібно переконувати, що медіаосвіта, медіаграмотність, формування стійкості до впливу дезінформації є питаннями національної безпеки.

13:38 25.04.2023

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

11:44 25.04.2023

КРАСНОПІЛЬСЬКИЙ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ «ДОМІНО» ЗДОБУВ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ «ТАНЦЮЮЧА НАЦІЯ»

Хореографічний колектив «Доміно» (керівник Світлана Гриценко) Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради взяв участь у Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Танцююча нація».

11:42 25.04.2023

РЕЗОЛЮЦІЯ за результатами «МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ ВОЛОНТЕРІВ УКРАЇНИ» в Переяславі»

Запроваджений Громадською організацією «Міжнародна асоціація волонтерів, переселенців та біженців України» (надалі – Асоціація) «Міжнародний форум волонтерів України» є платформою для комунікації волонтерської спільноти з владою та громадянами. Учасниками форуму було заслухано, обговорено та задекларовано згуртування/об’єднання волонтерської спільноти, представників громадських та державних інституцій задля координації діяльності у всіх задекларованих зібранням напрямках, посилення діалогу з владою для злагодженої спільної роботи на благо України та її перемоги на всіх фронтах.

11:44 24.04.2023

Національний конкурс «Благодійна Україна – 2022» під гаслом «Благодійність на захисті України»

Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголосив 16-ий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2022». Девіз цьогорічного конкурсу – «Благодійність на захисті України».

11:39 24.04.2023

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПО ПІДГОТОВЦІ, ПЕРЕПІДГОТОВЦІ  ТА ПІДВИЩЕННЮ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ  ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПО ПІДГОТОВЦІ, ПЕРЕПІДГОТОВЦІ ТА ПІДВИЩЕННЮ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

З метою підтримки осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності Навчальний центр по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів (далі – Навчальний центр) запрошує на професійну підготовку та/або перепідготовку цільової групи на робітничі професії, що користуються попитом на ринку праці України (розташований за адресою: вул. Київська, 113, м. Біла Церква, 09109, Київська область).

16:45 17.04.2023