Краснопільський район, Сумська область

новини

ПРО ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата створення: 15:55 25.01.2018

Відбулося чергове засідання виконкому Краснопільської селищної ради об'єднаної територіальної громади, яке провів селищний голова Юрій Яремчук.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС СЕРЕД БАНКІВ ЩОДО РОЗМІЩЕННЯ У 2018 РОЦІ ТИМЧАСОВО ВІЛЬНИХ КОШТІВ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ НА ВКЛАДНИХ (ДЕПОЗИТНИХ) РАХУНКАХ

Дата створення: 11:07 25.01.2018

Краснопільською селищною радою оголошується конкурс серед банків щодо розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках.

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ КЕРІВНИКА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРОМ СУГОНЯКО

Дата створення: 14:25 24.01.2018

Особливу увагу вони приділили питанню ремонту доріг, залученню під це необхідних коштів. Зокрема говорилося про ремонт дороги від Краснопілля в напрямку м. Суми та від Краснопілля до Угроїд.

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Дата створення: 23:58 23.01.2018

18-19 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018»

Дата створення: 23:51 23.01.2018

На початку січня за участю переможців районних турів конкурсу «Учитель року – 2018», у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся очно-заочний етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Краснопільщину представляв учитель української мови та літератури Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кокадей Максим.

ОБ'ЄДНАННЯ ЗУСИЛЬ ЗАДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Дата створення: 13:54 23.01.2018

Саме під такою назвою на базі Краснопільської ОТГ відбувся круглий стіл за участі голови Сумської облдержадміністрації Микола Клочка, народного депутата України Олександра Сугоняко, керівника групи топ-менеджерів «Гуала Кложерс Україна» Володимира Зайця, голів райдержадміністрації Сергія Хрупи та районної ради Віталія Савоненка, депутатів та членів виконкому Краснопільської селищної ради, які спільно обговорили питання розвитку Краснопільської об'єднаної територіальної громади.

ОЛІМПІАДНИЙ МАРАФОН ТРИВАЄ

Дата створення: 23:32 22.01.2018

19-20 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

ПРОТИСТОЯТИ НАСИЛЬСТВУ В СІМ`Ї

Дата створення: 23:28 22.01.2018

Яким може бути насильство в сім’ї? Фізичне насильство – форма домашнього насильства, що включає ляпаси, стусани, штовхання, щипання, шмагання, кусання, а також незаконне позбавлення волі, нанесення побоїв, мордування, заподіяння тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості, залишення в небезпеці, ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, заподіяння смерті, вчинення інших правопорушень насильницького характеру.

ОЛІМПІАДНИЙ МАРАФОН 2018 РОКУ

Дата створення: 23:26 22.01.2018

Головна мета, яка раніше визначалася як формування основ всебічно і гармонійно розвиненої особистості, виховання людей, що володіють основами наук, Краснопільською селищною радою бачиться в тому, щоб зробити акцентування на виховання особистості активної, творчої, яка усвідомлює глобальні проблеми людства, готової посильно брати участь у їх вирішенні. Зараз необхідні люди, які мислять не шаблонно, які вміють шукати нові шляхи вирішення запропонованих завдань, знаходити вихід з проблемної ситуації.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ П’ЯТИ СТРАТЕГІЙ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІДБУЛАСЯ НА БАЗІ СУМСЬКОГО ПІДРОЗДІЛУ ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата створення: 18:03 17.01.2018

Голови Краснопільської, Миропільської, Хотінської, Боромлянської та Миколаївської ОТГ (Сумського району) презентували свої Стратегії розвитку на 2018-2020 рр. Робота над документами здійснювалась близько півроку, розроблені Стратегії розвитку – як «головний» документ громад були затвердженні на сесіях рад ОТГ наприкінці 2017 року. Зокрема стратегія Краснопільської громади була затверджена на восьмій сесії сьомого скликання Краснопільської селищної ради 22 грудня 2017 року.