Краснопільський район, Сумська область

новини

Сумчани вивчали досвід реформ на Вінничині

Дата створення: 17:14 29.08.2017

Напередодні Дня Незалежності 22-23 серпня 2017 року, завдяки співпраці Вінницького та Сумського відокремлених підрозділів Установи "Центр розвитку місцевого самоврядування", представники об’єднаних територіальних громад Сумщини отримали змогу взяти участь в навчальному турі до Вінницької області, де Краснопільську громаду представляли селищний голова Юрій Яремчук та начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Віталій Расторгуєв.

УВАГА! ЗМІНЕНО АДРЕСУ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата створення: 17:08 29.08.2017

Змінено електронну адресу Краснопільської селищної ради – kras.gromada@ukr.net

Консультує Міністр юстиції України Павло Дмитрович Петренко

Дата створення: 15:37 27.08.2017

Консультує Міністр юстиції України Павло Дмитрович Петренко

ФУТБОЛЬНЕ СВЯТО У ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дата створення: 14:28 27.08.2017

У День незалежності до Осоївки завітало ще одне свято – футбольне, адже на місцевому спортивно-розважальному комплексі "Оріон" відбувся фінальний матч розіграшу Кубка району між ФК «Рясне» та ФК «Вікторія» (Великий Бобрик).

МАЮ ПРАВО НА РЕЄСТРАЦІЮ ШЛЮБУ!

Дата створення: 09:40 23.08.2017

При подачі заяви на державну реєстрацію шлюбу наречені узгоджують час і день майбутньої реєстрації шлюбу, яка зазвичай, може відбуватися після спливу одного місяця від дня подання особами заяви про реєстрацію шлюбу. Якщо громадяни, які бажають укласти шлюб, не можуть з’явитися з поважних причин до органу реєстрації актів цивільного стану у призначений для реєстрації шлюбу день, то день реєстрації шлюбу за їх письмовою заявою переноситься згідно з їхнім бажанням на інший день.

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата створення: 08:06 23.08.2017

Шановні співвітчизники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди головних національних свят - Дня Державного Прапора та Дня незалежності України! Синьо-жовтий стяг над нашою землею – це  втілення віковічної мрії наших звитяжних предків про свободу і незалежність, славу і відродження України. Він увібрав у себе наше прагнення до заможної, сильної, по-справжньому української України. День незалежності України – це свято, яке передає дух патріотизму та гордості за свою націю, горде національне свято, яке знаменує єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

ДО УВАГИ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ!

Дата створення: 15:40 22.08.2017