Гуманітарна допомога від Великої Британії

Гуманітарна допомога від Великої Британії вже доставлена для жителів Грабовського та Ряснянського старостинських округів. Також, наразі триває відправка партії гумвантажу для Славгородського старостинського округу.

14:41 23.06.2022

23 ЧЕРВНЯ ВІДЗНАЧАЄМО МІЖНАРОДНИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ

Щорічно, 23 червня, у всьому світі відзначають Міжнародний Олімпійський день (International Olympic Day) у пам’ять про відродження олімпійського руху в його сучасному вигляді. Вітаємо з Міжнародним Олімпійським днем! Бажаємо всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я та краси, олімпійського довголіття, спортивних і життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

14:40 23.06.2022

ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ! ЩИРО ВІТАЄМО ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Ви  – представники особливої професії, бо володієте, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несете подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Сьогодні, зважаючи на складну ситуацію в нашій країні, на вас покладено особливо важливе завдання. Тож, нехай ваш професіоналізм, самовідданість справі допоможуть прискорити нашу перемогу і сприяють відновленню, розбудові й європейському розвитку нашої держави.

14:38 23.06.2022

ШАНОВНІ КРАСНОПІЛЬЧАНИ! ЗАТВЕРДЖЕНО ПОРЯДОК НАДАННЯ ДОПОМОГИ СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ ВОЄННОГО ХАРАКТЕРУ, ЗА РАХУНОК КОШТІВ РЕЗЕРВНОГО ФОНДУ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ.  Порядок доступний на сайті Сумської обласної військової адміністрації за посиланням:

14:21 23.06.2022

Ви подавали заявку на допомогу від міжнародних організацій? Відтепер перевірити статус Вашої заявки можливо на соціальній платформі є-Допомога всього за пару кліків.

На соціальній платформі єДопомога доступна можливість перевірити статус заявки на допомогу від міжнародних організацій. Для перевірки потрібно: перейти за посиланням та натиснути кнопку «Перевірка статусу заявки»  https://aid.edopomoga.gov.ua/ ;  вказати реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (раніше індивідуальний податковий номер (ІПН) та номер телефону;  натиснути кнопку «Перевірити статус», після чого дізнаєтесь статус заявки.

13:56 21.06.2022

ДНЯМИ ДО КРАСНОПІЛЛЯ ДОСТАВЛЕНО ЧЕРГОВИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ВІД ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ

За підтримки Сумської обласної військової адміністрації, Посольства України у Великобританії, наша громада отримала черговий гуманітарний вантаж у вигляді продуктових наборів у кількості 1920 шт.

13:54 21.06.2022

Кому найважче знайти роботу на Сумщині?

За словами очільника обласної служби зайнятості Володимира Підлісного, відомство одне з небагатьох, яке ні на мить не призупиняло своєї діяльності. У різні часи воєнного стану служба надавала онлайн-послуги, дистанційно, а в більшості випадків, так би мовити, стаціонарно, приймаючи у визначені години безпосередньо безробітних та роботодавців у центрах зайнятості.

12:00 20.06.2022

Знайти роботу до душі: скористайтеся сучасними сервісами служби зайнятості

Сьогодні центри зайнятості Сумщини мають у своєму розпорядженні трохи більше тисячі вакансій, які надали 1 900 роботодавців і на котрі можуть претендувати безробітні. Однак число безробітних має тенденцію до збільшення. Нині їх вже зареєстровано 16 652. Тож, як бачимо, вакансій в області не густо, а роботу знайти все важче.

11:59 20.06.2022

Подяка за плідну співпрацю

Директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний вітає з професійним святом усіх майстрів друкованого слова, теле- і радіоефіру та Інтернет-ЗМІ. - Серед них багато наших щирих друзів, надійних партнерів та конструктивних критиків, - говорить він.  В.Підлісний побажав журналістам Сумщини гострого пера і влучного слова, цікавих тем і вдячних читачів!

11:57 20.06.2022

ЩОДО ПОЧАТКУ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ "Розвиток сімейних молочних ферм та кооперативів в Сумській області"

У Сумській області розпочалася реалізація проекту ГО «Агроексперт»  «Розвиток сімейних молочних ферм та кооперативів в Сумській та Хмельницькій областях». Реалізується він за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Развиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» @qftp.org (коротка назва: Quality FOOD Trade Program, надалі – QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Щвейцарія) у партнерстві  із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

11:44 20.06.2022