Знайти роботу до душі: скористайтеся сучасними сервісами служби зайнятості

Сьогодні центри зайнятості Сумщини мають у своєму розпорядженні трохи більше тисячі вакансій, які надали 1 900 роботодавців і на котрі можуть претендувати безробітні. Однак число безробітних має тенденцію до збільшення. Нині їх вже зареєстровано 16 652. Тож, як бачимо, вакансій в області не густо, а роботу знайти все важче.

11:59 20.06.2022

Подяка за плідну співпрацю

Директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний вітає з професійним святом усіх майстрів друкованого слова, теле- і радіоефіру та Інтернет-ЗМІ. - Серед них багато наших щирих друзів, надійних партнерів та конструктивних критиків, - говорить він.  В.Підлісний побажав журналістам Сумщини гострого пера і влучного слова, цікавих тем і вдячних читачів!

11:57 20.06.2022

ЩОДО ПОЧАТКУ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ "Розвиток сімейних молочних ферм та кооперативів в Сумській області"

У Сумській області розпочалася реалізація проекту ГО «Агроексперт»  «Розвиток сімейних молочних ферм та кооперативів в Сумській та Хмельницькій областях». Реалізується він за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Развиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» @qftp.org (коротка назва: Quality FOOD Trade Program, надалі – QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Щвейцарія) у партнерстві  із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

11:44 20.06.2022

Ви пенсіонер і Вам потрібна консультація? Звертайтеся до нас!

Мешканці Сумщини, які отримують пенсію на пільгових умовах, мають право отримувати в службі зайнятості інформаційно-консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, - розповідає директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – Одначе тут зобов’язаний відзначити, що набути статусу безробітного та отримувати допомогу з безробіття пенсіонери не можуть.

11:34 20.06.2022

Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, незважаючи на складний воєнний час, продовжує надавати послуги незайнятим громадянам, сприяючи економічному одужанню та зниженню напруженості на ринку праці області.

На сьогодні у навчальному закладі здобувають освіту за професіями «Оператор котельні» та на курсах цільового призначення за напрямом «Комп’ютерні технології обробки бухгалтерської документації».

11:30 20.06.2022

Які виплати отримують безробітні Сумщини?

Сьогодні, як інформує директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, на Сумщині 17 266 офіційно зареєстрованих безробітних. 87,2% з них отримують грошову допомогу із зв’язку з втратою роботи: четверта частина безробітних мають мінімальні виплати – 1 000 тис., 27,2% - 1 800, лише 454 чоловіки – 9 750 грн.

11:29 20.06.2022

5 тисяч жителів Сумщини знайшли роботу з початку року

З початку цього року по сьогодні, незважаючи на воєнний стан, за сприяння служби зайнятості Сумщини роботу отримали майже 5 тис. чоловік.  Найбільше безробітних працевлаштовано у сільському господарстві, державному управлінні, торгівлі та ремонті, переробній промисловості.

11:22 20.06.2022

ФССУ ВІДНОВЛЮЄ НАПРАВЛЕННЯ УКРАЇНЦІВ НА РЕАБІЛІТАЦІЙНЕ ТА САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ

Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.

11:21 20.06.2022

1 червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей

Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни. Особливо важливим цей день видається під час війни в Україні.

13:37 01.06.2022