Дата: від до Скинути

Як вплинув  дистанційний формат обслуговування на роботу служби зайнятості Сумщини

Як вплинув дистанційний формат обслуговування на роботу служби зайнятості Сумщини

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, обласна служба зайнятості з 5 по 16 квітня перейшла на тимчасовий порядок обслуговування клієнтів у дистанційному форматі.

08:48 07.04.2021

ВИРІШЕНО РЯД ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Сьогодні під керівництвом очільника громади Юрія Яремчука відбулася чергова шоста сесія селищної ради VIII скликання. Передувало сесії спільне засідання постійних комісій, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії. На розгляд депутатів було винесено 92 питання.

20:55 06.04.2021

ЗРОБЛЕНО ВАЖЛИВИЙ КРОК НА ШЛЯХУ ДО РЕКОНСТРУКЦІЇ ОЧИСНИХ СПОРУД В СМТ КРАСНОПІЛЛЯ

Одним із проблемних питань життєдіяльності громади, зокрема селища Краснопілля, є реконструкція очисних споруд. Ці об’єкти біологічного очищення проектувалися понад 40 років тому, по своєму технологічному призначенню не були розраховані на видалення сполук фосфату, азоту та в цілому не відповідають сучасним вимогам, впливає на тарифи по водовідведенню і є досить енергозатратними.

15:35 06.04.2021

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

З метою запобігання поширення на території Краснопільської селищної ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СОVID-19,  в черговий раз звертаємось до Вас з проханням виконувати всі встановлені карантинні вимоги та обмеження в повсякденному  житті.

16:18 05.04.2021

КРАСНОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПРАЦЮЄ НАД ЗАЛУЧЕННЯМ КОШТІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Одним із головних пріоритетів в нашій роботі залишається залучення міжнародної допомоги, іноземних інвестицій та коштів державного бюджету України, забезпечення сталого економічного розвитку громади, що є запорукою покращення якості життя мешканців Краснопільщини.

16:15 05.04.2021

Інформація про особливості обслуговування клієнтів Краснопільської районної  філії Сумського обласного центру зайнятості

Інформація про особливості обслуговування клієнтів Краснопільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 з 05 квітня 2021 року до 16 квітня 2021 року запроваджується тимчасовий порядок обслуговування клієнтів у дистанційному форматі:

11:30 03.04.2021

ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

У рамках проведення місячника з благоустрою трудовими колективами, жителями територіальної громади виконано значний обсяг робіт по благоустрою сіл і селищ ОТГ, зокрема, впорядковано кладовища, пам’ятники, Меморіали загиблим воїнам, узбіччя доріг тощо.

16:36 02.04.2021

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: ДОКЛАДЕМО МАКСИМУМ ЗУСИЛЬ, ЩОБ ПРОБЛЕМА З ВОДОПОСТАЧАННЯМ У РЯСНЯНСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ БУЛА ВИРІШЕНА

Сьогодні селищний  голова Юрій Яремчук здійснив робочу поїздку до села Рясне Краснопілської селищної ради. В ході робочої наради були визначені шляхи реалізації проектів, які зможуть вирішити проблемні питання старостинського округу, основні з яких були озвучені на особистому прийомі голови. Одним із нагальних є питання ремонту водогону, що забезпечить жителів сіл Рясне, Лісне та Земляне належним та якісним водопостачанням. Це питання є найбільш проблемнішим в життєдіяльності старостинського округу.

16:26 02.04.2021