Які спеціальності є найбільш затребуваними сьогодні на ринку праці Сумщини?

Незважаючи на суворі карантинні обмеження, які діють в нашій області, роботодавці Сумщини продовжують звертатися до обласної служби зайнятості за допомогою у підборі персоналу. Упродовж січня-березня 2021 року 2000 роботодавців нашого регіону поінформували центри зайнятості про наявність 6,8 тис. вакансій.

09:08 29.03.2021

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Сьогодні під головуванням селищного голови Юрія Яремчука відбулося чергове засідання виконавчого комітету Краснопільської селищної ради. Члени виконкому прийняли рішення з 21 питань порядку денного.

17:18 26.03.2021

На Сумщині СБУ викрила підпільні склади з контрафактними цигарками

Служба безпеки України заблокувала у Сумській області канал нелегального збуту оптових партій контрафактних підакцизних товарів сумнівного походження. Щомісячний «прибуток» ділків становив майже 1,5 млн грн.

14:11 25.03.2021

В Україні стартував пілотний проект «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів влади

Суть проекту полягає в спрощенні процесу комунікації при отриманні особами з вадами слуху будь-яких державних послуг. Відтепер скористатися послугами сурдоперекладача в режимі онлайн і отримувати відповіді на свої запити у вигляді відеолиста можна через сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене»). Звернення оброблятимуться операторами «гарячої лінії» для людей з інвалідністю Урядового контактного центру, яка працює за номером 15-39.

14:09 25.03.2021

ВСТАНОВЛЕНО ОБМЕЖЕННЯ, ЩО ДІЮТЬ У «ЧЕРВОНІЙ» ЗОНІ ТА ПОСИЛЕНО КОНТРОЛЬ ЗА ЇХ ВИКОНАННЯМ НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Відповідно до позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 23.03.2021 року в режимі відеоселекторного зв’язку, одночасно було проведено засідання місцевої комісії з питань ТЕБ і НС, на якому було затверджено рішення (Протокол №2 від 23.03.2021) про прийняття до виконання вимог обласної комісії щодо встановлення карантинних обмежень, що діють у «червоній» зоні та посилення контролю за їх виконанням на території громади.

09:36 25.03.2021

ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «ОЦІНЮВАННЯ ПОТРЕБИ ДИТИНИ ТА ЇЇ СІМ’Ї У СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГАХ»

24 березня 2021 року, за ініціативи відділу «Служба у справах дітей» Краснопільської селищної ради відбулося засідання круглого столу на тему: «Оцінювання потреби дитини та її сім’ї у соціальних послугах».

16:36 24.03.2021

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСУ

20 березня у м. Суми пройшов Відкритий обласний дитячий фестиваль-конкурс народної пісні «Чарівні джерела», в якому прийняв участь учень КЗ «Краснопільська ДМШ» Краснопільської селищної ради Сівокозов Микита та зайняв ІІ місце. Вітаємо юного співака і бажаємо подальших яскравих перемог!

15:09 24.03.2021

Лікарняні та декретні фінансують Фондом у повному обсязі, однак наявні затримки у фінансуванні

Фонд соціального страхування України виплачує лікарняні та декретні у повному обсязі. Ми робимо все можливе, аби ви отримали допомогу якнайшвидше, однак сьогодні є затримки в строках фінансування.

14:38 24.03.2021