ОБГОВОРЕНІ ПИТАННЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ В СУДОВИХ ІНСТАНЦІЯХ

В приміщенні Служби у справах дітей Краснопільської громади проведено робочу зустріч спільно з начальником Краснопільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Людмилою Подолякою, директором служби у справах дітей Краснопільської селищної ради Тарасом Шевченком та начальником Краснопільського бюро безоплатної правової допомоги Сергієм Куцеренко.

09:09 05.03.2021

ПРОВЕДЕНО ПРЕЗЕНТАЦІЮ РЕЗУЛЬТАТІВ ОЦІНКИ СПРОМОЖНОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ГЕНДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА НЕДИСКРИМІНАЦІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

В рамках  Проекту Міністерства розвитку громад та територій України та ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок шляхом проведення реформи децентралізації в Україні», який реалізується за підтримки Уряду Канади, за участі представників ГО «Поруч» було проведено презентацію результатів оцінки спроможності реалізації державної гендерної політики та недискримінації Краснопільської громади.

17:53 04.03.2021

ПРОВЕДЕНО ОБСТЕЖЕННЯ СТАНУ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ

Фахівцями Краснопільської селищної ради за участю представників Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області та 11-ДПРЧ Управління ДСНС України в Сумській області, відповідно до «Плану заходів місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади Сумської області щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків у 2021 році» та з метою забезпечення безпечного проходження льодоходу, повені та паводків на території селищної ради, оперативного реагування у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із весняним водопіллям провели обстеження стану водних об’єктів, в тому числі гідротехнічних споруд, що розміщені на території громади, на предмет готовності до безперешкодного проходження паводкових вод та уникнення шкідливої їх дії.

16:14 04.03.2021

Комунальне підприємство «Екосервіс» Краснопільської селищної ради оголошує про розрахунок тарифу на послуги з утримання та обслуговування торгівельних місць на комунальному ринку по пров. Комунальний в смт. Краснопілля

Планові тарифи на послуги  з утримання та обслуговування торгівельних місць на комунальному ринку розроблені, відповідно до Наказу міністерства економіки України «Про затвердження Порядку розрахунку цін на послуги та оренду торгових приміщень (площ) та їх обслуговування на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів» зі змінами і доповненнями від 30.06.2009р.  № 638/109 КП «Екосервіс» Краснопільської селищної ради повідомляє  про намір розробити та затвердити тарифи на послуги з утримання та обслуговування торгівельних місць на комунальному ринку по пров. Комунальний в смт. Краснопілля.

17:00 01.03.2021

Сумський ЦПТО: комфортне навчання для вчорашнього безробітного

Цього разу ми пропонуємо вам відкрити для себе ще один самобутній навчальний заклад – Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, який розпочав свою роботу десять року тому.

15:46 01.03.2021

Про особливості надання матеріального забезпечення у зв’язку із законодавчими змінами у сплаті єдиного соціального внеску фізичними особами-підприємцями, самозайнятими та членами фермерських господарств

Ці категорії осіб звільняються від сплати ЄСВ за себе, якщо за основним місцем роботи єдиний внесок за них було сплачено роботодавцем. Крім того, самозайняті особи звільняються від сплати ЄСВ за себе, якщо вони провадять незалежну профдіяльність як ФОП. Також, якщо зазначені категорії осіб отримують пенсію за віком або за вислугу років, мають інвалідність, досягли пенсійного віку та отримують відповідно до закону пенсію чи соціальну допомогу, вони можуть бути платниками ЄСВ виключно на добровільних умовах.

11:59 26.02.2021

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт 26.02.2021 з 09.00 по 14.00 буде відсутнє електропостачання в смт Краснопілля по вул. Чкалова, пров. Шкільний, О. Шкурка.

14:18 25.02.2021

ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРО ВИДІЛЕННЯ КОШТІВ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН

Для забезпечення реалізації права окремих категорій громадян на пільговий проїзд депутатами Краснопільської селищної ради прийнято рішення про виділення коштів на відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах та залізничним транспортом у приміському сполученні на 2021 рік.

17:01 24.02.2021

УРЯДОМ ЗМІНЕНО МЕХАНІЗМ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, СУБСИДІЙ, ПІЛЬГ ТА ІНШИХ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ

З 1 січня 2021 року прийом заяв та документів від жителів громади здійснюється виключно через Центр надання адміністративних послуг Краснопільської селищної ради та уповноваженими  особами  в старостинських округах громади.

16:10 24.02.2021