Дата: від до Скинути

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ПРО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ. ІНТЕРВ’Ю З КРАСНОПІЛЬСЬКИМ СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ

– Позаду місцеві вибори, вибори селищного голови та остаточне об’єднання громади. Як Вам працюється в новому статусі та нових умовах сьогодення, які перші кроки вже було виконано?

09:26 04.02.2021

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ЗА 2020 РІК

3 лютого 2021 року в малому залі КЗ «Краснопільський Палац культури» відбулася підсумкова нарада працівників закладів культури Краснопільської громади на якій було розглянуто підсумки діяльності закладів культури за 2020 та пріоритетні напрямки діяльності у 2021 році.

21:18 03.02.2021

НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ АКТИВНО ПРОВОДЯТЬСЯ РОБОТИ ПО РОЗЧИСТЦІ СНІГУ

Щоб забезпечити життєдіяльність населених пунктів громади, мінімізувати незручності для водіїв та пішоходів під час ускладнення погодних умов, комунальники громади працюють у посиленому режимі, також залучається техніка інших служб та підприємств.

12:03 02.02.2021

ЖИТЕЛЯ РЯСНОГО СЕРГІЯ СПИРИДОНОВИЧА ЗАГОРУЛЬКА ПРИВІТАЛИ ІЗ 100-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

Сьогодні, 30.01.2021 року заступник Краснопільського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Лавріненко привітав мешканця с. Рясне Сергія Спиридоновича Загорулька зі 100-річним ювілеєм.

16:56 30.01.2021

ВІДБУЛИСЯ ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ У ФОРМІ АУКЦІОНУ

За результатами цих торгів було продано право оренди на земельну ділянку несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5922355100:01:008:1017, площею 0,1047 га, яка розташована в смт Краснопілля на вулиці Мезенівська, призначення якої – для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (АГЗП).

10:30 30.01.2021

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», рішення четвертої сесії восьмого скликання Краснопільської селищної ради від 20.01.2021 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради» Краснопільська селищна рада оголошує конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради.

11:10 29.01.2021

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», рішення четвертої сесії восьмого скликання Краснопільської селищної ради від 20.01.2021 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради» Краснопільська селищна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Краснопільської селищної ради.

11:04 29.01.2021

Служба зайнятості Сумщини на варті легалізації трудових відносин

В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно легалізації трудових відносин директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний вкотре звертається до роботодавців та найманих працівників із засторогою щодо ризиків, викликаних порушенням норм трудового законодавства.

11:01 29.01.2021

Увага! Сумський гідрометцентр повідомляє

Вночі 28 січня по сумській області очікується значний сніг з дощем, налипання мокрого снігу, ожеледь, протягом доби на дорогах ожеледиця, (І-й рівень небезпечності, жовтий).

17:52 28.01.2021