ЧЕРГОВИЙ КОМІСІЙНИЙ ВИЇЗД ДО СІЛ ГРАБОВСЬКЕ ТА РЯСНЕ

У Грабовському члени комісії обстежили місцевий будинок культури, приміщення якого знаходиться у жахливому стані та не зазнавало ремонту більше десяти років, сільська лікарська амбулаторія не забезпечена комп’ютерною технікою відповідно вимог Національної служби здоров’я України, ремонту потребує і музей Павла Грабовського. Поряд з цим є ряд проблем по благоустрою села. Крім того, Грабовський навчально-виховний комплекс забезпечений твердим паливом лише на січень, лютий поточного року.

21:50 16.01.2021

З ПОЧАТКУ РОКУ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ КОМІСІЯ З РЕОРГАНІЗАЦІЇ СІЛЬСЬКИХ РАД, ЩО ПРИЄДНАЛИСЯ. ПРОІНСПЕКТОВАНО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ, ПРОВЕДЕНО ПРИЙОМИ ГРОМАДЯН

Відповідно рішень першої сесії селищної ради восьмого скликання про початок реорганізації Бранцівської, Мезенівської, Славгородської, Ряснянської, Грабовської, Покровської сільських рад шляхом приєднання до Краснопільської селищної ради розпочала роботу комісія з реорганізації вищезазначених сільських рад. Реорганізаційний процес розпочався з затвердження та представлення новообраних старост жителям громади, наразі триватиме інвентаризація комунального майна.

20:36 15.01.2021

До відома членів виконкому

22.01.2021 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення Краснопільської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради.

14:47 15.01.2021

Увага! Різке похолодання

У зв'язку з вторгненням арктичної повітряної маси, 16 - 21 січня на території Сумської області очікується різке зниження температури повітря.

14:36 15.01.2021

У зв’язку з ускладненням погодних умов – значним випаданням снігу впродовж 13-14 січня на території Краснопільської селищної ради активно проводились роботи  по ліквідації наслідків негоди

У зв’язку з ускладненням погодних умов – значним випаданням снігу впродовж 13-14 січня на території Краснопільської селищної ради активно проводились роботи по ліквідації наслідків негоди

Для виконання робіт з розчищення та посипання протиожеледними матеріалами доріг та пішохідних тротуарів було задіяні працівники з благоустрою селищної ради та 8 одиниць спеціальної техніки філії «Краснопільський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор», ТОВ «Теплоенерго», ДП «Краснопільський лісгосп» та ФГ «Сімаченко». До виконання робіт по розчистці снігу також було залучено техніку і інших сільгосппідприємств, які працюють на території громади.

19:58 14.01.2021

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

В зв'язку з виходом південного циклону, вдень 13 січня по Сумській області очікуються складні погодні умови, значний сніг, хуртовина, на дорогах ожеледиця, (І-й рівень небезпечності, жовтий). Утвориться сніговий покрив висотою 10-15 см, такі погодні умови можуть призвести до порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

09:47 13.01.2021

До відома депутатів. Відбудеться засідання четвертої сесії селищної ради восьмого скликання

18 січня 2021 року о 13 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики;

15:38 11.01.2021

ОСНОВНІ ЗАХОДИ, ЩО БУЛИ РЕАЛІЗОВАНІ КРАСНОПІЛЬСЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ В 2020 РОЦІ

– Краснопільська громада ввійшла до списку переможців конкурсу з відбору територіальних громад для надання підтримки у розробці стратегій розвитку, за підтримки Програми "U-LEAD з Європою";

10:18 11.01.2021