ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ В НОВОМУ СКЛАДІ

Головними питаннями порядку денного було обговорення Програми економічного і соціального розвитку та бюджету Краснопільської селищної ради на 2021 рік, які остаточно мають бути затверджені на черговій сесії селищної ради.

21:27 21.12.2020

Відбувся конкурс на заміщення посад керівників Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Тур’янського НВК Краснопільської селищної ради

За результатами конкурсу вирішено рекомендувати Надію Стрюкову на призначення директором Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів, як таку, що пройшла конкурс та рекомендувати Євгена Забаренка на призначення директором Тур’янського НВК, як такого, що пройшов конкурс.

23:32 18.12.2020

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ – СВЯТО РАДОСТІ, ДОБРА

У грудні до нас приходить найчарівніше свято – День Святого Миколая. Це свято радості, добра. Немає різниці, дитина ви чи доросла людина, для всіх нас, це свято на яке ми дуже чекаємо. Всі  з нетерпінням сподіваємось на самий приємний і довгоочікуваний сюрприз. Адже вірячи у казку, ми стаємо добрішими, милосерднішими і уважнішими.

14:02 18.12.2020

Служба зайнятості Сумщини:   підтримка суб’єктів господарювання-юридичних осіб у період карантину

Служба зайнятості Сумщини: підтримка суб’єктів господарювання-юридичних осіб у період карантину

В Україні набули чинності закони про підтримку бізнесу в період карантину, запровадженого через коронавірусну інфекцію. Один із документів пропонує одноразову матеріальну виплату застрахованим особам, які можуть втратити частину зарплати або доходу в разі запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів.

13:25 18.12.2020

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ. ВІДБУДЕТЬСЯ ТРЕТЯ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

22 грудня 2020 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики;

21:49 17.12.2020

Сумське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує

Фондом соціального страхування України здійснюється фінансування матеріального забезпечення, прийнятих від роботодавців заяв-розрахунків для оплати листків непрацездатності, в оперативному режимі із випередженням встановлених законодавством термінів. На сьогоднішній день у Фонді відсутні затримки з фінансування за усіма статтями видатків.

21:41 17.12.2020

Роботодавці Сумщини зможуть отримати  грошову допомогу від держави

Роботодавці Сумщини зможуть отримати грошову допомогу від держави

Роботодавці, які скоротили або можуть скоротити робочий час працівників через карантинні обмеження, можуть подати заяву на отримання одноразової  матеріальної допомоги. Для цього до 21 грудня необхідно звернутися до центру зайнятості за своїм місцезнаходженням та надати необхідні документи.

21:40 17.12.2020