ЗВЕРНЕННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні Краснопільчани! 22 січня українці щорічно святкують День Соборності. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

10:30 22.01.2021

Служба зайнятості Сумщини окреслює пріоритетні завдання на день прийдешній

Директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний провів селекторну нараду з директорами Сумського міського, Конотопського міськрайонного та філій обласного центру зайнятості.

10:25 22.01.2021

КРАСНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ

Основним завданням волонтерів пробації є сприяння уповноваженому органу з питань пробації у здійсненні нагляду за суб’єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи.

10:23 22.01.2021

ВСТАНОВЛЕНО ПЕРЕЛІК ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМУТЬСЯ БЕЗКОШТОВНИМ ХАРЧУВАННЯМ ЗА РАХУНОК КОШТІВ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ

Відповідно до рішень четвертої сесії Краснопільської селищної ради восьмого скликання з метою підвищення рівня організації харчування в закладах освітита максимального забезпечення учнів та вихованців гарячим харчуванням, було затверджено Програму харчування дітей дошкільного та шкільного віку в закладах освіти Краснопільської селищної ради на 2021-2022 роки та встановлено перелік пільгових категорій, які забезпечуватимуться безкоштовним харчуванням за рахунок коштів бюджету Краснопільської селищної територіальної громади.

17:51 21.01.2021

На черговій сесії селищної ради депутатами прийнято звернення щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу природного газу, електроенергію

Враховуючи соціальну напругу в громаді через значне підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу природного газу, електроенергію та з метою недопущення ще більшого невдоволення громадянського суспільства прийнято звернення депутатів Краснопільської селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, НКРЕКП, ПАТ "Сумигаз" щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу природного газу, електроенергію.

19:52 20.01.2021

20 січня 2021 року під головуванням керівника громади Юрія Яремчука відбулася четверта сесія Краснопільської селищної ради восьмого скликання

У ході засідання депутатами із винесених на розгляд 67 питань прийнято позитивно 65. Це зокрема: «Про затвердження плану відстеження регуляторних актів у 2021 році», «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради», «Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Краснопільської селищної ради автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах та залізничним транспортом у приміському сполученні  на 2021 рік», «Про створення відділу «Служба у справах дітей» Краснопільської селищної ради» та інші.

19:41 20.01.2021

У разі ускладнень від COVID-19 працюючі можуть пройти реабілітацію за кошти Фонду

Захворювання на коронавірусну хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.

19:39 20.01.2021

Служба зайнятості Сумщини активно взаємодіє з ОТГ

В обласному центрі зайнятості чітко дотримується графік відвідин об’єднаних територіальних громад з метою ознайомлення з їх роботою, вивченням ситуації на локальних ринках праці та надання практичної допомоги у працевлаштуванні незайнятих громадян.

19:37 20.01.2021

18-19 січня 2021 року депутати селищної ради у постійних комісіях провели роботу над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд четвертої сесії селищної ради

Участь у роботі постійних комісій ради взяли секретар селищної ради Ірина Юхта, керівники структурних підрозділів апарату селищної ради та комунальних установ громади.

18:11 19.01.2021

ВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВОДОХРЕЩЕМ!

Шановні Краснопільчани! 19 січня відзначається одна з найвеличніших релігійних дат - Хрещення Господнє, яка завершує цикл новорічно – різдвяних свят. Тисячі років тому Ісус зробив в цей день обряд хрещення в святих водах річки Йордан. Відтоді Водохреща є символом очищення, чистоти та святості.

15:28 19.01.2021