Дата: від до Скинути

Які послуги служби зайнятості Сумщини користувалися найбільшим попитом у 2020 році?

Статистика свідчить, що рівень зайнятості скоротився в усіх районах та містах, а також серед усіх вікових груп населення Сумської області. Це у свою чергу підвищило попит на послуги обласної служби зайнятості, - розповідає директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - Послугами обласної служби зайнятості протягом 2020 року скористалися майже 71 тисяча громадян, які шукали роботу, з них 49653 осіб мали статус зареєстрованого безробітного. Найбільше серед них жінок – 57,7%, молоді до 35 років – 27,7%, жителі сільської місцевості складають 34,1%. Допомогу по безробіттю отримували 14771 чоловік. Її середній розмір у листопаді-грудні минулого року становив 3371 грн.

17:37 28.01.2021

29 СІЧНЯ - ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

17:27 28.01.2021

До уваги роботодавців Сумщини!

- Зважаючи на численні телефонні дзвінки та письмові запити, вважаю не зайвим буде нагадати,  що до 1 лютого  цього року юридичні особи з чисельністю штатних працівників від 8-ми  чоловік мають подати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що  мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2020 рік, - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

09:42 28.01.2021

РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук провів робочу нараду з представниками відділу соціального захисту населення Оленою Куцеренко та відділу «Служба у справах дітей» Тарасом Шевченком в ході якої обговорені основні напрямки роботи служби щодо захисту прав та інтересів дітей, зокрема дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, розвитку сімейних форм виховання, забезпечення надання соціальних послуг для вразливих сімей.

20:26 26.01.2021

До відома користувачів земельних ділянок, які знаходяться в районі колишнього МПМК-12 (колгоспбуд) в межах смт. Краснопілля. У зв’язку з упорядкуванням та неналежним утриманням земельних ділянок загальною площею 23,7747 га на якій знаходяться Ваші тимчасові наділи, просимо Вас звернутися до відділу земельних відносин, архітектури та містобудування Краснопільської селищної ради так, як частина земельної ділянки буде передаватися в оренду.

15:36 26.01.2021

Відбулося засідання виконавчого комітету

22 січня під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя Лавріненка відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради.

14:21 22.01.2021

З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ КЕРІВНИКИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОКЛАЛИ КВІТИ ДО ПАМ'ЯТНИКА ТАРАСУ ШЕВЧЕНКУ ТА ПАМ’ЯТНОГО ЗНАКУ ГЕРОЯМ АТО/ООС КРАСНОПІЛЬЩИНИ

День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Це був один з найважливіших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.

14:19 22.01.2021