Дата: від до Скинути

Профілактика вчинення домашнього насильства, як одна складова пріоритетів соціально-виховної роботи з підобліковими пробації

14 грудня 2020 року представником Краснопільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» Людмилою Подолякою було ініційовано та проведено правопросвітницький захід спільно з начальником Краснопільського бюро безоплатної правової допомоги Сергієм Куцеренко для суб’єктів пробації.

14:01 14.12.2020

ДО УВАГИ ВОДІЇВ ТА ПІШОХОДІВ!

Сумський обласний гідрометцентр повідомляє, що 14-15 грудня по Сумській області очікується ожеледь, на дорогах ожеледиця (I-й рівень небезпеки, жовтий).

11:37 14.12.2020

14 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Цього грудневого дня українці вшановують тих, хто ціною героїчних зусиль, а подекуди і власного життя, зумів зупинити ядерного монстра. Обрана вона була не випадково, адже саме цього дня відбулася здача в експлуатацію об’єкту «Укриття» – саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС.

10:43 14.12.2020

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ. ВІДБУДЕТЬСЯ ДРУГА СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

15 грудня 2020 року о 13 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики;

21:34 10.12.2020

ВІДБУЛАСЬ ПЕРША УСТАНОВЧА СЕСІЯ НОВООБРАНОЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

Перша сесія новообраної Краснопільської селищної ради VIII скликання була призначена на 09.12.2020 року Краснопільською селищною територіальною виборчою комісією у визначені законом терміни.

16:20 09.12.2020

ПРОВЕДЕНО ГІДРОДИНАМІЧНЕ ОЧИЩЕННЯ АРТЕЗІАНСЬКОЇ СВЕРДЛОВИНИ В С. ОСОЇВКА

Забезпечення якісною питною водою – проблема гостра і важлива для всього людства. Актуальна вона і для нашої громади. Основним джерелом водопостачання населених пунктів Краснопільської селищної ради є підземні води артезіанських свердловин. Однак, у процесі  експлуатації артезіанської свердловини поступово зменшується її дебіт через засмічення мулом, піском, іржею і відкладень, що утворюються на стінках труби.

15:13 08.12.2020

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в закладах освіти Краснопільської селищної ради

Всеукраїнська  акція «16 днів проти насильства» — це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

13:31 07.12.2020

РОБОЧА НАРАДА З ПРИКОРДОННИКАМИ

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук провів робочу нараду за участі в.о. начальника відділу прикордонної служби «Краснопілля» капітана Назарія Дорощака, заступника начальника відділу по роботі з персоналом капітана Романа Горюшина та помічника начальника відділення з логістики лейтенанта Романа Жирнового.

12:22 07.12.2020