28 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932 – 1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.

08:40 27.11.2020

Краснопільський РС з питань пробації закликає приєднатися  до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства»!

Краснопільський РС з питань пробації закликає приєднатися до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства»!

У період з 25 листопада до 10 грудня в світі розпочинається міжнародна інформаційна кампанія «16 днів проти насильства». Така кампанія проводиться щороку. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу в ці дні активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність співвітчизників про всі форми насильства, створити соціальний простір, вільний від цього ганебного явища.

17:00 25.11.2020

Стартує всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

16:59 25.11.2020

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ РЕТЕЛЬНО КОНТРОЛЮЄ ТЕНДЕНЦІЇ

Сумська обласна служба зайнятості в умовах карантину стала не тільки першим помічником безробітних і роботодавців, а й своєрідним соціальним барометром на ринку праці. Як каже директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, інакше й не може бути, адже саме фахівці центру ретельно відстежують усі коливання на ринку праціі на їх основі приймають соціально виважені та професійно грамотні рішення.

13:44 24.11.2020