ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ДНІВ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ

Дні Сталої Енергії – це комплекс заходів, спрямований на популяризацію енергозбереження, що дозволяє звернути увагу мешканців громади на необхідність ощадливого ставлення до енергоресурсів та виховати свідомого споживача енергії, особливо серед молоді та дітей.

10:23 28.10.2020

«ДЕНЬ ТИШІ» ПЕРЕД ВИБОРАМИ

Відповідно до ст. 54 Закону України «Про місцеві вибори» передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування.

20:51 23.10.2020

ВІДЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСІВ У РАМКАХ ЗАХОДІВ ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ

У рамках проведення Днів сталої енергії Краснопільською селищною радою підведено підсумки конкурсу дитячих малюнків на теми: "Кліматичні зміни", "Альтернативна енергія", "Економія енергії в домашніх умовах" та конкурсу відеороликів серед закладів загальної середньої освіти громади на тему: "Збережемо енергію – збережемо природу".

15:45 23.10.2020

ВІДБУЛАСЯ ОСТАННЯ СЕСІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

21 жовтня 2020 року під головуванням керівника громади Юрія Яремчука відбулася 51 сесія Краснопільської селищної ради. У ході засідання було розглянуто 47 та прийнято 45 питань порядку денного, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій селищної ради.

21:06 21.10.2020

ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дуже важливо зробити акцент на залученні дітей та молоді до Днів сталої енергії, адже потрібно формувати свідоме ставлення до раціонального споживання енергоресурсів та охорони навколишнього середовища змалку. Тому до заходу долучилися навчальні заклади Краснопільської селищної ради.

14:03 21.10.2020