ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ!

У зв’язку з поширенням на території Краснопільської селищної ради випадків захворювання на коронавірусну інфекцію та запровадження нового карантинного зонування, згідно якого Краснопільський район віднесено до «жовтої» зони повідомляємо, що заходи з нагоди відзначення Дня громади буде перенесено. Дату відзначення буде повідомлено пізніше.

11:47 22.09.2020

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

22.09.2020 року з 09:00 до 14:00 буде відсутнє електропостачання в смт Краснопілля по вулиці Слов'янська, Ломоносова, Покровська, пров. Луговий, Будівельний у зв'язку з проведенням ремонтних робіт.

09:10 22.09.2020

З МЕТОЮ ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ, ЇЇ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ, ВІДБУЛИСЯ ЗВІТИ СТАРОСТ ПЕРЕД МЕШКАНЦЯМИ ОТГ

Відбулися звіти виконуючих обов'язки старост Осоївського, Хмелівського, Чернеччинського, Самотоївського, Тур’янського та Угроїдського старостинських округів. У представленні звітів громадськості також брав участь Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук.

08:18 19.09.2020

У січні-серпні Сумське відділення Фонду соціального страхування України профінансувало майже 5 тис. лікарняних листків непрацездатності

За оперативними даними перших восьми місяців 2020 року до Сумського відділення Фонду соціального страхування України подали на оплату  4 953 листків непрацездатності, допомоги нараховано для 3 574 осіб та профінансовано Фондом за звітний період  на загальну суму 16 млн. 530 тис. грн.

22:54 18.09.2020

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

21.09.2020 року з 10:00 по 14:00 буде відсутнє електропостачання в смт Краснопілля по вул. Петропавлівська, Макаренка, Ступівка, Кутузова, Чехова, Павлова, Мічуріна, Савоненка, Грабовського, Бєлгородська, Зелена.

22:51 18.09.2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СМТ КРАСНОПІЛЛЯ!

На Ваші численні звернення повідомляємо, Краснопільська селищна рада вкрай занепокоєна ситуацією, що склалася з питанням якісного водопостачання.

15:38 18.09.2020

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Шановні жителі та гості Краснопільської громади! Запрошуємо 26 вересня долучитися до святкових заходів з нагоди Дня Краснопільської громади! Усі заходи проходитимуть з дотриманням карантинних норм та правил! Просимо всіх учасників свята проявити соціальну відповідальність та дотримуватися умов карантину, бути свідомими та відповідальними не лише за себе, але й за оточуючих.

12:20 17.09.2020

ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ, ДНЕМ РЯТІВНИКА

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань та пожежної охорони. Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників цивільного захисту, Днем рятівника!

10:31 17.09.2020

У КАЛАМУТНІЙ ВОДІ ЛЕГШЕ ВПІЙМАТИ РИБКУ, або ЧОМУ САМЕ ПЕРЕД ВИБОРАМИ АКТИВІЗУВАЛИСЯ ПЕВНІ ОСОБИ І СИЛИ У СПРОБАХ ДИСКРЕДИТУВАТИ ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Соціальна мережа Facebook неухильно стає інструментом активної передвиборчої маніпуляції думкою громадян і насамперед стосовно діяльності органів місцевого самоврядування.

17:57 15.09.2020