ВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ

Шановні підприємці Краснопільщини! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця! В цей день ми вшановуємо енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу.

10:07 06.09.2020

До відома жителів громади

На підставі ст. 541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про старосту Краснопільської селищної ради відбудуться звіти виконуючих обов’язки старост старостинських округів перед жителями на підзвітних територіях:

10:23 03.09.2020

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ У РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

2 вересня 1945 року – офіційна і загальновизнана дата завершення Другої світової війни. У цей день був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника Німеччини – Японії.

10:03 02.09.2020

Ринок праці Сумщини: гендерні ознаки

За інформацією обласного центру зайнятості з загальної кількості шукачів роботи, які звернулися до служби зайнятості у січні-липні поточного року, більшість складали жінки 20288 (54%), а на чоловічу стать припало 46% (17576 осіб).

17:04 01.09.2020

Початок 2020-2021 н.р. потребує особливих заходів безпеки та консолідації зусиль батьків, педагогів та місцевої влади

Шановні освітяни, батьки, діти яких навчаються у закладах загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради! Вже не за горами початок нового навчального року. В умовах адаптивного карантину це буде непросто. А тому звертаємося до Вас із розумінням та відповідальністю поставитися до організації роботи в нових умовах. Разом з Вами ми маємо дбати про безпеку дітей. А тому маємо дотримуватися таких правил:

19:39 31.08.2020

ЩО ГОТУЄ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК? ПРО НАЙГОЛОВНІШЕ ВІД МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ

Чи пустять батьків до шкіл 1 вересня? Чи треба здавати гроші на санітайзери? Як навчатися дистанційно, якщо вдома немає комп’ютерів чи ноутбуків? Де взяти кошти на доплати вчителям? На ці та інші болісні питання відповів заступник міністра освіти і науки України Ігор ГАРБАРУК

16:09 31.08.2020

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

01.09.2020 року з 09:00 до 14:00 буде відсутнє електропостачання в смт Краснопілля по вулицям Піщана, Калініна, Гоголя, Новоселівка, Маяковського, Л. Жаботинського у зв'язку з проведенням ремонтних робіт.

11:54 31.08.2020