ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРО ВИДІЛЕННЯ ДОДАТКОВИХ КОШТІВ НА ГАЛУЗІ ОСВІТА ТА КУЛЬТУРА

Так, рішенням 48 сесії «Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (18517000000)» було виділено кошти на вирішення завдань по підготовці до нового 2020-2021 навчального року.

17:21 29.07.2020

ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ ТА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КРАСНОПІЛЬСЬКА ЛІКАРНЯ» КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2020-2021 РОКИ

На засіданні 48 сесії селищної ради, з метою забезпечення належного функціонування комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської ОТГ, зміцнення його матеріально-технічної бази прийнято Програму розвитку медичного закладу вторинного рівня.

17:19 29.07.2020

29 липня 2020 року під головуванням керівника громади Юрія Яремчука відбулася 48 сесія Краснопільської селищної ради

У ході засідання було розглянуто 50 та прийнято 47 рішень порядку денного, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій селищної ради.

17:06 29.07.2020

В громаді реалізується державна політика щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

24 липня 2020 року  відбулося засідання комісії Краснопільської селищної ради з питань формування потреби та використання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

15:48 24.07.2020

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! Юридичні особи та фізичні особи-підприємці!

З 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

14:52 24.07.2020

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

27.07.2020 року з 08:30 до 15:00 буде відсутнє електропостачання в смт Краснопілля по вулицям Мезенівська, Механізаторів, Білгородська, Ватутіна, Перемоги, Слави, Степна, Берегова, Набарежна, Тургєнєва, Горіхова, Шевченка, Московська, Молодіжна, Миру, Гребельки, пров. Весняний, пров. Озерний;

14:23 24.07.2020