Дата: від до Скинути

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ – СРІБНИЙ ПРИЗЕР ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ «КРАЩА СПОРТИВНА ГРОМАДА СУМЩИНИ – 2020»

На минулих вихідних відбулися фінальні змагання на звання «Краща спортивна громада Сумщини – 2020 року», які відбувалися м. Суми на території спортивного комплексу Сумського національного аграрного університету.

14:12 18.08.2020

Відбулося засідання виконавчого комітету

12 серпня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Краснопільської селищної ради, яке провів керівник громади Юрій Яремчук. Згідно порядку денного на розгляд було винесено 10 питань, з яких прийнято відповідні рішення.

14:17 13.08.2020

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

14.08.2020 року з 10:00 до 15:30 буде відсутнє електропостачання в смт Краснопілля по вулицям Садова, Пушкіна, Зарічна, Піщана, Лісова, Калініна, Соснова, Семеренків, Франка, Підлісна, Маяковського, Гоголя, Л. Жаботинського, Слов'янська, Новоселівка, Висока, пров. Л. Жаботинського у зв'язку з проведенням ремонтних робіт.

14:14 13.08.2020

ВРАХУВАННЯ ГЕНДЕРНИХ АСПЕКТІВ У ДІЯЛЬНОСТІ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

В рамках  Проекту Міністерства розвитку громад та територій України та ООН Жінки «Просування ґендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок шляхом проведення реформи децентралізації в Україні», який реалізується за підтримки Уряду Канади для працівників Краснопільської селищної ради відбувся семінар-тренінг на тему: «Стратегічне планування місцевого соціально-економічного розвитку, засноване на дотриманні прав людини та гендерній рівності».

21:44 12.08.2020

Нарада клубних та бібліотечних працівників

12 серпня 2020 року в малому залі КЗ «Краснопільський ПК» для клубних та бібліотечних працівників було проведено семінарське заняття на тему: «Максимальна потужність звукопідсилюючої апаратури. Причини виходу із строю звукопідсилюючої апаратури, як це попередити», де рекомендації щодо роботи відповідної апаратури надав методист І категорії по фото-відео роботі Володимир Плескач

15:11 12.08.2020