Дата: від до Скинути

Відбулися святкові заходи з нагоди відзначення 125-ї річниці з дня будівництва та заснування Михайлівського заводу вогнетривів

Участь в заході взяли Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, директор підприємства «Михайлівські вогнетриви» Олексій Корчагін та голова наглядової ради Геннадій Дорошенко.

19:54 29.09.2020

ВІДБУВСЯ ЗВІТ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА ЗА 2017-2020 РОКИ ДІЯЛЬНОСТІ

29 вересня 2020 року в Краснопільському Палаці культури відбувся звіт Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука про результати роботи виконавчих органів ради за 2017-2020 роки діяльності. На представленні звіту також був присутній голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

19:40 29.09.2020

29 вересня - День пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру

Сьогодні виповнюються 79-ті роковини початку однієї з найтрагічніших сторінок Голокосту – масових страт нацистськими окупантами в урочищі Бабин Яр у місті Київ євреїв, а також ромів, українців та представників інших національностей.

13:18 29.09.2020

ВЕРИЖИЦЯ – УНІКАЛЬНА ЗНАХІДКА НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ

Відбувся круглий стіл за участі представників Краснопільської селищної ради, вчителів історії, бібліотекарів, краєзнавців та громадських діячів громади, під час якого було презентовано унікальні знахідки з Краснопільщини - ВЕРИЖИЦІ.

21:48 25.09.2020

Засідання робочої групи з питань впровадження проекту «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок шляхом проведення реформи децентралізації в Україні»

В рамках  Проекту Міністерства розвитку громад та територій України та ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок шляхом проведення реформи децентралізації в Україні», який реалізується за підтримки Уряду Канади відбулася чергова зустріч представників Структури Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок з членами робочої групи з питань впровадження проекту на території Краснопільської селищної ради.

21:06 25.09.2020

ВІДБУДЕТЬСЯ ЗВІТ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА

На виконання ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 29 вересня 2020 року об 11 год. 00 хв. за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 14 у великій залі  Краснопільського Палацу культури відбудеться представлення звіту Краснопільського селищного голови ЯРЕМЧУКА Юрія Анатолійовича про результати роботи виконавчих органів ради за 2017-2020 роки діяльності.

08:26 24.09.2020

ВІДБУЛАСЯ П'ЯТДЕСЯТА СЕСІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

23 вересня 2020 року під головуванням керівника громади Юрія Яремчука відбулася 50 сесія Краснопільської селищної ради. У ході засідання було розглянуто 56 та прийнято 54 питань порядку денного, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій селищної ради.

21:14 23.09.2020