Ринок праці Сумщини: гендерні ознаки

За інформацією обласного центру зайнятості з загальної кількості шукачів роботи, які звернулися до служби зайнятості у січні-липні поточного року, більшість складали жінки 20288 (54%), а на чоловічу стать припало 46% (17576 осіб).

17:04 01.09.2020

Початок 2020-2021 н.р. потребує особливих заходів безпеки та консолідації зусиль батьків, педагогів та місцевої влади

Шановні освітяни, батьки, діти яких навчаються у закладах загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради! Вже не за горами початок нового навчального року. В умовах адаптивного карантину це буде непросто. А тому звертаємося до Вас із розумінням та відповідальністю поставитися до організації роботи в нових умовах. Разом з Вами ми маємо дбати про безпеку дітей. А тому маємо дотримуватися таких правил:

19:39 31.08.2020

ЩО ГОТУЄ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК? ПРО НАЙГОЛОВНІШЕ ВІД МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ

Чи пустять батьків до шкіл 1 вересня? Чи треба здавати гроші на санітайзери? Як навчатися дистанційно, якщо вдома немає комп’ютерів чи ноутбуків? Де взяти кошти на доплати вчителям? На ці та інші болісні питання відповів заступник міністра освіти і науки України Ігор ГАРБАРУК

16:09 31.08.2020

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

01.09.2020 року з 09:00 до 14:00 буде відсутнє електропостачання в смт Краснопілля по вулицям Піщана, Калініна, Гоголя, Новоселівка, Маяковського, Л. Жаботинського у зв'язку з проведенням ремонтних робіт.

11:54 31.08.2020

Відповідно до Указу Президента від 23.08.2019 № 621, 29 серпня на Краснопільщині відзначили День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Участь у вшануванні пам’яті патріотів України взяли керівники громади Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, секретар ради Ірина Юхта та керівництво райдержадміністрації Руслан Сіренко, Андрій Петров, Олександр Горіченко і районної ради Віталій Савоненко.

11:24 29.08.2020

КЕРІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗІБРАЛИСЬ НА СЕРПНЕВУ ПЕДАГОГІЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ

Традиційно напередодні нового навчального року в педагогічних колективах нашої держави проходять  серпневі педагогічні конференції, завдання яких – проаналізувати  підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначити досягнення, а разом з тим намітити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами громади.

14:38 28.08.2020

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Боротьба українського народу за незалежність тривала багато століть. Національна пам'ять українців зберігає спомини про подвиги та жертовність наших пращурів на цьому важкому, политому українською кров'ю шляху, що лише наприкінці ХХ ст. призвів до проголошення незалежності України і створення власної самостійної держави.

14:32 28.08.2020