До уваги мешканців вулиці Чкалова смт Краснопілля!

10 серпня о 9 годині на перехресті вул. Чкалова та пер. Шкільний     смт Краснопілля за участю представників селищної ради та ТОВ «Теплоенерго» відбудеться зустріч з питання проведення ремонтних робіт водопровідних мереж по вул. Чкалова.

10:46 07.08.2020

8 СЕРПНЯ – 77 РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ КРАСНОПІЛЛЯ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Гірка пам'ять війни ніколи не гасне. Вона бентежить мозок, уяву та гортає свої жалобні сторінки. Безжальна війна прокотилася по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв. Та навіть невпинний час не в змозі стерти з нашої пам’яті згадку про ті страшні і величні події.

10:37 07.08.2020

ПРИВІТАННЯ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З НАГОДИ 380 РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ СЕЛИЩА КРАСНОПІЛЛЯ ТА 77-Ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ ЙОГО ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Шановні Краснопільчани! Щиро вітаю вас і ваші родини з 380 річчям заснування селища Краснопілля і 77-ю річницею визволення його від фашистських загарбників.

09:43 07.08.2020

ДЕРЖАВА ВПРОВАДЖУЄ ДОТАЦІЇ ДЛЯ БДЖОЛЯРІВ ЗА ПРОГРАМОЮ «ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ»

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віталія Максименка відбувся онлайн-семінар щодо отримання бюджетної дотації, розмірів цієї підтримки та організацію роботи в цьому напрямку на місцевому рівні, за участі райдержадміністрацій та ОТГ. Участь в онлайн-нараді брали і представники Краснопільської громади.

09:30 07.08.2020

Ринок праці Сумщини зазнає змін

У липні ринок праці Сумщини зазнав оптимістичних змін. Так, протягом місяця зареєстровано у службі зайнятості 2,1 тис. нових безробітних (рекордна кількість реєстрації припала на квітень – 7 тис.). Проте загальна кількість безробітних у липні зменшилася на 1,9 тис. осіб і на кінець місяця на ринку праці налічувалося 20,9 тис. шукачів роботи.

16:15 05.08.2020

На Сумщині коло отримувачів допомоги по частковому безробіттю розширюється

Служба зайнятості Сумщини, на виконання урядової програми щодо виплат допомоги по частковому безробіттю на період карантину, продовжує надавати фінансову допомогу, розширюючи коло отримувачів.

11:46 05.08.2020

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

06.08.2020 року з 08:30 до 16:00 буде відсутнє електропостачання в смт Краснопілля по вулицям Тургенєва, Шевченка, Набережна, Берегова у зв'язку з проведенням ремонтних робіт.

10:29 05.08.2020

Стояти на обліку в центрі зайнятості та одночасно працювати – зась!

Про це вкотре попереджають у Сумській обласній службі зайнятості. За словами директора обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, безробітній особі рано чи пізно, як кажуть, доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вона перебуває на обліку в центрі зайнятості, отримує допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працює, виконує роботу, надає послуги за цивільно-правовими договорами або займається підприємницькою діяльністю тощо.

14:22 30.07.2020

Не дайте себе ошукати

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від  якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують.

14:13 30.07.2020