Молоді таланти Краснопільщини!

У Комунальному закладі «Краснопільський Палац культури» відбувся  відкритий дистанційний різножанровий фестиваль «Молоді таланти Краснопільщини» присвячений Дню молоді.

12:17 27.06.2020

ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО ПАМ’ЯТНИКА Т.Г.ШЕВЧЕНКУ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

10:37 27.06.2020

Краснопільською селищною радою проводиться упорядкування адресного господарства на території громади

В рамках підготовки до проведення Всеукраїнського перепису населення, відповідно до методичних вимог, всі домогосподарства та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички. Про це повідомляється у вимогах і рекомендаціях для статистичного та офіційного обліку чисельності населення, яке проживає на території країни в цілому і на всіх рівнях її адміністративно-територіального устрою.

22:15 26.06.2020

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

26 червня 2020 року відбулося чергове засідання виконкому Краснопільської селищної ради, яке провів керівник громади Юрій Яремчук. Члени виконавчого комітету заслухали та прийняли 10 питань порядку денного.

19:47 26.06.2020

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Під час засідання сорок сьомої сесії Краснопільської селищної ради, одним із важливих питань було прийняття рішення «Про внесення змін до рішення  Краснопільської селищної ради від 20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (18517000000)», згідно якого кошти спрямовуються на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти в рамках державної концепції «Нова українська школа».

11:51 25.06.2020

ЗВІЛЬНЕНІ ВІД СПЛАТИ ЄДИНОГО ВНЕСКУ ФОП І ЧАСТКОВО БЕЗРОБІТНІ МАЮТЬ ПРАВО НА ВИПЛАТИ ВІД ФОНДУ

Фізичні особи-підприємці і самозайняті особи, які тимчасово звільнені від сплати ЄСВ з метою їх підтримки на період дії протиепідемічних заходів, а також частково безробітні продовжують вважатись застрахованими у Фонді соціального страхування України особами.

11:04 24.06.2020