За коштами - до центру зайнятості

Сумщина продовжує утримувати лідерство в Україні з виплати допомоги по частковому безробіттю на період карантину фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто під час діяльності сплачували єдиний соціальний внесок.

16:15 19.06.2020

ПРО БЛАГОУСТРІЙ

З метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, забезпечення санітарного епідемічного благополуччя населення, відновлення належної чистоти і порядку на території селища проведені роботи з облаштування клумб і збір побутового сміття по вулицях Сумська, Мезенівська, Вокзальна, обкошування узбіч доріг, парків, дитячих майданчиків по вулицях Мезенівська, Вокзальна, Перемоги, Сумська, Слов’янська.

21:51 18.06.2020

На території громади розпочалися роботи з ремонту дитячих ігрових та спортивних майданчиків

На виконання розпорядження селищного голови були проведені роботи з обстеження всіх дитячих ігрових та спортивних майданчиків на території населених пунктів громади. На даний час складено план-графік виконання робіт з покраски, ремонту та дооблаштування дитячих майданчиків.

21:35 18.06.2020

ЗАПРОШУЄМО НА ТОЛОКУ

19 червня 2020 року, о 9-00 в урочищі Грузне відбудеться толока. Краснопільська селищна рада запрошує усіх бажаючих жителів селища, які полюбляють порибалити, відпочити на водоймі, долучитись до акції та зробити улюблену зону відпочинку ще привабливішою і красивішою. З собою мати знаряддя праці. Телефон для довідок (0545) 7-17-30 - відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2, каб. 5 та 7.

10:42 18.06.2020

ПИТАННЯ ПЕРЕДАЧІ ЛІКАРНІ ВТОРИННОГО РІВНЯ КНП «КРАСНОПІЛЬСЬКА ЦРЛ» ІЗ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ГРОМАД РАЙОНУ У ВЛАСНІСТЬ ГРОМАДИ РОЗГЛЯДАЛОСЬ НА СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Як повідомлялося раніше, під час засідання сорок другої сесії Краснопільської селищної ради від 12.02.2020 року було прийнято рішення «Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КНП «Краснопільська ЦРЛ» та майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради», прийняття якого стало першим кроком до передачі лікарні вторинного рівня на баланс об’єднаної громади.

18:36 17.06.2020

Інформація Краснопільської селищної ради Краснопільського району Сумської області про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із експертної грошової оцінки земельних ділянок

15:30 17.06.2020

КП «Екосервіс» Краснопільської селищної ради оголошує про розрахунок тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами

Планові тарифи на послуги  з поводженням  побутовими відходами розроблені, відповідно до Постанови КМУ «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводженням  побутовими відходами» із змінами і доповненнями від 26.07.2006р.  № 1010 зі змінами внесеними ПКМУ № 318 від 27.03.2019 р.

14:48 17.06.2020

В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ ПРАЦЮЄ ТЕЛЕФОН «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БЛАГОУСТРОЮ

Для звернення жителів Краснопільської об’єднаної територіальної громади щодо питань заміни ламп вуличного освітлення, проведення грейдерування доріг, вивезенню твердих побутових відходів та інших питань, що стосуються житлово-комунального господарства та благоустрою працює телефон «гарячої лінії» (05459) 7-17-30 - відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2, каб. 5 та 7.

08:53 16.06.2020