Дата: від до Скинути

Відбулося засідання робочої групи з питань Бюджету участі Краснопільської об’єднаної територіальної громади

Як повідомлялося раніше, до конкурсу бюджету участі Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік було допущено п’ять позитивно оцінених проектів, а саме: проект 1: «Облаштування дитячих майданчиків в смт Угроїди»; проект 2: «Облаштування ігрового майданчику для дітей по вулиці Денисенка, смт Краснопілля»; проект 4: «Здоровий спосіб життя – здорова нація»; проект 5: «Облаштування дитячого майданчика біля стадіону Колос в смт Краснопілля»; проект 6: «Розвиток футболу та популяризація здорового способу життя серед населення мікрорайону «СХТ» - «Футбольному мікрорайону – своє поле».

08:57 23.06.2020

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

12:55 22.06.2020

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

Повідомляємо, що в зв’язку з виявленим випадком інфікування на коронавірусну хворобу COVID-19 в селищі Краснопілля ніяких додаткових обмежень і заборон на території Краснопільської селищної ради застосовуватись не будуть, крім заходів передбачених постановою Кабінету Міністрів України №500 від 17.06.2020 року.

19:03 21.06.2020

До відома членів виконкому

26.06.2020 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення Краснопільської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради.

23:12 20.06.2020

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ КРАСНОПІЛЬЩИНИ, ЗАКЛИКАЄМО ВАС З УСІЄЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ПОСТАВИТИСЯ ДО ЗАГРОЗИ ЗАРАЖЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19

20 червня 2020 року відбулося позачергове засідання Краснопільської селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з першим виявленим випадком інфікування на коронавірусну хворобу COVID-19 в селищі Краснопілля.

11:12 20.06.2020

ТОЛОКА НА ГРУЗНІ ТА БАБАЧИНІ

19 червня 2020 року силами працівників Краснопільської селищної ради, відділу освіти, культури, комунальних підприємств громади та небайдужих мешканців громади було здійснено прибирання та благоустрій відпочинкової зони урочищ Грузне і Бабачина.

16:48 19.06.2020