ПРАЦЮВАВ МОБІЛЬНИЙ АПТЕЧНИЙ ПУНКТ

В рамках соціального проекту допомоги мешканцям Краснопільської громади 30 квітня 2020 року був здійснений черговий виїзд мобільного аптечного пункту до с. Миропільське, с. Тур’я, с. Петрушівка, с. Наумівка, смт Угроїди та с. Михайлівське.

21:43 02.05.2020

БЛАГОУСТРІЙ ТА ОЗЕЛЕНЕННЯ ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

В смт Краснопілля та на території всіх старостинських округів громади проводяться роботи з благоустрою, зокрема, впорядкування центральних вулиць, дитячих майданчиків, громадських колодязів та інших об’єктів соціальної сфери, і далі триває озеленення населених пунктів.

21:40 30.04.2020

Продуктові набори від «АТБ»

У рамках реалізації спільного проекту Міністерства соціальної політики та Національної мережі продуктових магазинів «АТБ» у період карантину у зв’язку з коронавірусною інфекцією територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради було отримано 297 продуктових наборів для  найбільш вразливої категорії жителів громади.

08:09 30.04.2020

ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ ВІДЗНАЧИЛИ СТИПЕНДІЯМИ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Питання виховання обдарованої особистості сьогодні є невід'ємною частиною нашого життя, нагальною потребою сучасного етапу розвитку людства, від вирішення якої певною мірою залежить і подальший розвиток нашої цивілізації. Саме тому, розвиток творчих здібностей людини набуває особливої актуальності, потребує якісно нового підходу до освіти на основі інтеграції зусиль учених, педагогів, громадськості. Ми  живемо в історичний час -  час дуже багатьох викликів, але й нових можливостей, які особливо поєднуються з прагненням молодих людей знайти своє місце в житті, розвиватись, творити добро, підкорювати нові вершини.

16:10 28.04.2020