Дата: від до Скинути

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ЗАПУСТИЛА В ФЕЙСБУК ОКРЕМУ СТОРІНКУ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) запустила в Фейсбук окрему сторінку для пацієнтів. На ній публікуватиметься корисна та зрозуміла інформація, яка допоможе українцям орієнтуватися в системі охорони здоров’я та знати власні права

08:04 20.03.2020

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Центр надання адміністративних послуг Краснопільської селищної ради повідомляє про ПРИПИНЕННЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН!

11:14 19.03.2020

РОЗПОЧАТО ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЮ КУРСІВ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО ПІД ЧАС КАРАНТИНУ НА ТК «РАДА» ТА YOUTUBE-КАНАЛІ МОН

Під час карантину на ТК «РАДА» та YouTube-каналі МОН з 17 березня стартувала трансляція курсів з підготовки до ЗНО з лекцій з української мови та літератури, біології, математики та історії України

15:01 18.03.2020

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

На виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 14 березня 2020 р. № 287-р «Про тимчасове обмеження перетинання державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та від 13 березня 2020 р. № 288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення» Урядом держави прийняті рішення, що тимчасово обмежують встановлений порядок перетину державного кордону України.

11:46 18.03.2020

В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ

На час дії карантину на всій території України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусуCOVID-19» від 11.03.2010 №211, ст.11 Законну України «Про захист населення від інфекційних хвороб» ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» протоколу №2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій»від 10.03.2020, наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 13.03.2020 №147, проведення особистого прийому громадян в органах прокуратури призупиняється.

09:28 18.03.2020

ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ЗАХОДІВ

На виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2030 роки спільно з ТОВ «ЕСКО України» розпочали роботу із встановлення в харчоблоках закладів освіти Краснопільської селищної ради інноваційних енергоефективних конфорок зі спеціального сплаву сталі замість звичайних чавунних. Перші чотири конфорки були замінені на електроплиті харчоблоку Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

20:07 17.03.2020

ВЖИТО ДОДАТКОВИХ ЗАХОДІВ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ЗАНЕСЕННЮ І ПОШИРЕННЮ НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ СОVID-19

16.03.2020 проведено позачергове засідання Краснопільської селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було прийнято додаткові заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Краснопільської селищної ради Сумської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СОVID-19.

20:18 16.03.2020