Служба зайнятості спростила процедуру подання документів

У зв’язку з карантином з кожним днем все більше жителів Сумщини звертаються до служби зайнятості. Лише телефоном гарячої лінії обласного центру зайнятості (0542) 68-55-19 з 17 березня по 10 квітняцього року скористалися 300 чоловік.

09:03 15.04.2020

ПІД ЧАС СЕСІЇ ДЕПУТАТИ ПРИЙНЯЛИ РЯД РІШЕНЬ ЩОДО БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ

14 квітня 2020 року під головуванням керівника громади Юрія Яремчука відбулася сорок четверта сесія Краснопільської селищної ради. Її проведення викликане необхідністю прийняття рішень, що стосуються заходів спрямованих на запобігання поширення коронавірусу та наповнення бюджету.

16:23 14.04.2020

ВІДБУВСЯ ВИЇЗД МОБІЛЬНОГО АПТЕЧНОГО ПУНКТУ ДО С. НОВОДМИТРІВКА

9 квітня 2020 року був здійснений виїзд мобільного аптечного пункту до с. Новодмитрівка. Спочатку була визначена потреба мешканців села та зроблено відповідне замовлення ліків. Про наступний виїзд аптечного пункту буде повідомлено пізніше.

13:33 09.04.2020

9 КВІТНЯ 2020 РОКУ В С. НОВОДМИТРІВКА ПРАЦЮВАТИМЕ ВИЇЗНИЙ АПТЕЧНИЙ ПУНКТ

В рамках соціального проекту допомоги мешканцям громади, 9 квітня 2020 року з 10:00 год. до 11:00 год. в с. Новодмитрівка працюватиме виїзний аптечний пункт. Місце розташування мобільного пункту біля будівлі місцевого фельдшерського пункту.

16:05 08.04.2020

Відбулося позачергове засідання Краснопільської селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було прийнято додаткові заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Краснопільської селищної ради Сумської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СОVID-19.

15:58 07.04.2020